Duux Tube


Čistička vzduchu, Příkon: 55 W, Smart ovládání mobilem, Pro velikost místnosti: 75 m2, Maximální hlučnost: 64 dB, Filtr: Uhlíkový filtr, HEPA filtr, Předfiltr, Senzor kvality ovzduší, Vzduchový výkon: 550 m3/hod., Ionizátor, Regulace výkonu, Display: LED, Časovač. Více info


Cena 6 498 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 65 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výkonná Smart čistička Duux Tube odstraní až 99,97 % všech vzdušných částic a znečišťujících látek, které nás během dne či spánku trápí. Přístroj je vybaven trojitou ochranou, která se skládá z předfiltru, HEPA filtru H13 a uhlíkového filtru. Čistička zvládne vyčistit vzduch v místnosti každých 20 minut a automaticky nastavuje rychlost větru podle kvality vzduchu měřené laserovým senzorem PM2,5. Čistička vzduchu Duux Tube s elegantním designem v černobílém provedení krásně doplní interiér vaší domácnosti. Čistička Duux Tube je také vybavena senzorem PM2,5, který se automaticky zapne, když je kvalita vzduchu špatná. Vybírat můžete hned ze 3 rychlostí. Benefitem čističky vzduchu Duux Tube jsou praktické ovládací prvky, které vám usnadní používání.

Duux Tube

 • Odstraňuje různé druhy nečistot z ovzduší v místnostech
 • Vhodná do prostorů s velikosti až 75 m²
 • Trojitá ochrana: předfiltr, HEPA filtr H13 a uhlíkový filtr
 • Odstraňte 99,97 % všech vzdušných částic
 • Vyčistí vzduch v místnosti každých 20 minut
 • Displej s vysokým rozlišením
 • Elegantní design v černobílém provedení
 • Matný povrch, kulatý tvar a kožené prvky
 • Ionizátor
 • Časovač
 • Automatické vypnutí
 • Chytré ovládání

Multifunkční pomocník

Výkonná Smart čistička Duux Tube odstraní až 99,97 % všech vzdušných částic a znečišťujících látek, které nás během dne či spánku trápí. Mimo jiné, můžete zvýšit účinnost aktivací zabudovaného ionizátoru, který šíří záporné ionty. Čistička je vhodná do prostor s velikostí až 75 m².

Trojitá ochrana

Přístroj je vybaven trojitou ochranou, která se skládá z předfiltru, HEPA filtru H13 a uhlíkového filtru. Čistička zvládne vyčistit vzduch v místnosti každých 20 minut a automaticky nastavuje rychlost větru podle kvality vzduchu měřené laserovým senzorem PM2,5. S novou aplikací Duux ji můžete ovládat kdykoliv a kdekoliv.

Elegantní doplněk do vaší domácnosti

Čistička vzduchu Duux Tube s elegantním designem v černobílém provedení krásně doplní interiér vaší domácnosti. Matný povrch, organický kulatý tvar a kožené prvky jí dělají perfektním doplňkem, který vám bude každý závidět. Přístroj je navíc velmi tichý, takže si jej můžete přenést do ložnice či dětského pokoje. Během spánku vás totiž nebude nic rušit a vy si tak vychutnáte klidný a ničím nerušený spánek.

Praktické funkce

Čistička Duux Tube je také vybavena senzorem PM2,5, který se automaticky zapne, když je kvalita vzduchu špatná. Vybírat můžete hned ze 3 rychlostí. Nastavit si můžete také časovač na 1, 2, 4 nebo 8 hodin provozu. Po uplynutí doby se čistička automaticky vypne. Užitečná funkce indikátoru životnosti filtru vás včas upozorní, kdy je třeba filtr vyměnit.

Výhodné benefity

Benefitem čističky vzduchu Duux Tube jsou praktické ovládací prvky, které vám usnadní používání. Displej s vysokým rozlišením zobrazuje veškeré informace o kvalitě vzduchu, včetně jemných částic (PM2,5), teploty a vlhkosti. Využít můžete i integrovaná tlačítka na horní části čističky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 64 db
Smart (ovládání mobilem) Ano
Pro velikost místnosti 75 m2

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Duux Tube

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi