Duux Bora Smart


Odvlhčovač, Příkon: 400 W, Vhodné pro místnosti do: 40 m2, Ovlhčovací výkon: 20 l/24h, Objem nádrže: 5 l, Maximální hlučnost: 46 dB, Hmotnost: 15000 g. Více info


Cena 8 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bojujete s vlhkostí v domácnosti nebo v kanceláři? Pořiďte si praktický odvlhčovač vzduchu Duux Bora Smart, který je ideální do prostor do 40 m². Na první pohled vás zaujme minimalistickým designem, díky kterému se hodí do každé moderní domácnosti. Odvlhčovač disponuje integrovaným hygrostatem, který umožní nastavení úrovně vlhkosti v rozmezí od 30 do 80 %. Vybrat si můžete z 3 stupňů výkonu. Kapacita odvlhčení přitom dosahuje až 20 litrů za den.

Duux Bora Smart

  • Odvlhčovač vzduchu můžete použít v prostorách do 40 m²
  • Vybrat si můžete z 3 stupňů výkonu
  • Úroveň vlhkosti si můžete nastavit v rozmezí 30-80 %
  • Zásobník na vodu o objemu 4 litry
  • Digitální displej vám zobrazuje všechny důležité informace

Minimalistický design

Bojujete s vlhkostí v domácnosti nebo třeba v kanceláři? Pořiďte si praktický odvlhčovač vzduchu Duux Bora Smart, který je ideální do prostor do 40 m². Na první pohled vás zaujme minimalistickým designem, díky kterému se hodí do každé moderní domácnosti.

Vybavení

Odvlhčovač disponuje integrovaným hygrostatem, který umožní nastavení úrovně vlhkosti v rozmezí od 30 do 80 %. Vybrat si můžete z 3 stupňů výkonu. K dispozici je praktický časovač pro nastavení přesného času automatického vypnutí. Spotřebič vás při svém provozu nebude nijak rušit. Jeho hlučnost totiž dosahuje pouze 46 dB.


Odstraňuje přebytečnou vlhkost

Duux Bora Smart veškerou přebytečnou vlhkost shromažďuje do praktického 4litrového zásobníku. V případě naplnění nádrže se odvlhčovač automaticky vypne. Kapacita odvlhčení přitom dosahuje až 20 litrů za den.

Ovládání

Díky přehlednému ovládacímu panelu je ovládání odvlhčovače velmi jednoduché. Ovládání vám usnadní i praktická a bezplatná aplikace Duux, která je dostupná v App Store a Google Play Store.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Čištění vzduchu Ne
Smart (ovládání mobilem) Ne
Vhodné pro místnosti do 40 m2

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Duux Bora Smart

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi