Drogerie

Hoďte sebe i svůj domov do gala. Vyberte si kvalitní drogerii, se kterou zvládnete jak velký úklid, tak každodenní péči o domácnost. Dokupte si svůj oblíbený prací prášek, aviváž nebo tablety do myčky. Najdete tu všechno od čistících prostředků do kuchyně a koupelny, až po vonné svíčky a osvěžovače.

Zobrazujeme 598 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

De'Longhi DLSC500 Eco Decalk ekologický odstraňovač 500ml

DELONGHI Eco Decalk, ekol. odvapnovaci prostriedok

Odvápňovač


319 Kč

Sweet Home bavlna vonný sáček

Sweet Home bavlna vonný sáček

Osvěžovač do bytu


59 Kč

Scanpart odvápňovač 1000ml

SCANPART cleaning 1000ml UNIV

Čištění kávovaru


219 Kč

Sweet Home lesní ovoce vonný sáček

Sweet Home lesní ovoce vonný sáček

Osvěžovač do bytu


59 Kč

Sweet Home lotosový květ vonný sáček

Sweet Home lotosový kvet vonní sáček

Vonní sáček


59 Kč

Sweet Home levandule vonný sáček

Sweet Home levandule vonný sáček

Osvěžovač do bytu


59 Kč

Miele WA UP1 1401 L 1,4l prací prostředek UltraPhase 1

Miele UltraPhase 1

Prací prostředek


469 Kč

Xavax 110732 Premium odvápňovač 500ml

110732 XAVAX odvápňovač Premium 500ml

Odvápňovač


289 Kč

Sweet Home pomeranč-skořice vonní sáček

Sweet Home pomeranč-skořice vonní sáček

Osvěžovač do bytu


59 Kč

Sweet Home kokos vonný sáček

Sweet Home kokos vonný sáček

Osvěžovač do bytu


59 Kč

Sweet Home Vanilka vonný sáček

Sweet Home Vanilka vonný sáček

Osvěžovač do bytu


59 Kč

Miele WA UP2 1401 L 1,4l prací prostředek UltraPhase 2

Miele WA UP2 1401 L 1,4l  prací prostriedok UltraPhase 2

Prací prostředek


469 Kč

Sweet Home Lesní ovoce vonné tyčinky

Sweet Home Lesné ovocí

Osvěžovač do bytu


129 Kč

Sweet Home Cherry vonný sáček

Sweet Home Cherry, Vonní sáček

Vonní sáček


59 Kč

Philips CA6700/91 odvápňovač originál 250ml

PHILIPS CA6700

Odvápňovač


249 Kč

Scanpart SCA27900830 čistící tablety 10ks

SCANPART SCA27900830_1

Čistící tablety


159 Kč

Sweet Home mango vonný sáček

Sweet Home mango vonný sáček

Osvěžovač do bytu


59 Kč

Sweet Home Bavlna vonní tyčinky

Sweet Home Bavlna vonné tyčinky

Vonní tyčinky


129 Kč

O kategorii

Prací prášky a aviváže

Abyste vždycky z pračky vytáhly dokonale čisté a voňavé prádlo, vyberte si k tomu správný prací prášek a aviváž.

Prací prášky – klasika, na kterou nedáme dopustit. Široká nabídka pracích prášků zahrnuje prášky na bílé prádlo, barevné oblečení, ale i na jemné a sportovní oblečení.

Prací gely – snadno se dávkují, jsou praktické a dlouho vydrží. Prací gely si získávají stále větší popularitu. Velmi dobře se totiž při praní rozpouští a vyperou prádlo i na nízké teploty.

Ekologické prací prostředky – prací gel z mýdlových ořechů si můžete doma vyrobit, ale snazší je sáhnout po ekologickém pracím prostředku. Nezatíží tolik životní prostředí a stačí ho přidat malé množství do každého praní. A výsledky jsou stejné jako při použití klasického pracího prášku.

Aviváže – provoní a změkčí prádlo a nejspíš se bez ní jen tak neobejdete. Pamatujte ale na to, že některé prádlo je lepší prát bez aviváže. Sportovní a outdoorové oblečení perte ve speciálních prostředcích a právě bez aviváže.

Jemné prací prášky pro miminka – dětská pokožka je ještě citlivá, a proto byste měli vybírat prací prostředky velmi opatrně. Vybírejte takové prací prostředky, které obsahují co nejméně dráždivé chemie. Jemné prací prášky jsou vhodné nejen pro miminka, ale také pro alergiky.

Tablety a prostředky do myčky

Není nic lepšího, než vytáhnout z myčky dokonale umyté nádobí. Jenže aby myčka správně sloužila a fungovala spolehlivě dlouhá léta, potřebuje k tomu vhodné prostředky do myčky. Kromě toho si každá myčka také čas od času zaslouží pořádně vyčistit.

Tablety do myčky – ideální pro všechny, kteří nechtějí řešit dávkování prášku. Praktické tablety totiž obsahují vše, co k mycímu cyklu potřebujete. Odměřenou dávku prášku a některé také sůl do myčky i leštěnku. Vyberte si klasické tablety do myčky nebo prostředky 2v1 nebo 3v1, které za vás nádobí vždycky perfektně umyjí.

Gely do myčky – snadno se rozpouští, jednoduše se dávkují a vydrží dlouho. Gely do myčky také příjemně voní. Nezanechávají na nádobí nevzhledný film.

Prášek do myčky – klasika, která si poradí s každým nádobím. V nabídce najdete i ekologické prášky do myčky, které šetří přírodu.

Sůl do myčky – sůl do myčky nezapomínejte doplňovat, i když používáte tablety, které ji obsahují. Sůl v myčce totiž pomáhá změkčovat vodu. Díky tomu se na nádobí a uvnitř myčky neusazuje vodní kámen. Jedno balení soli vám vydrží několik měsíců.

Vůně a čističe myčky – nezapomeňte se starat také o vnitřek myčky. Vůně do myčky se postarají o to, aby byla neustále svěží. A čističe myčky odstraní mastnotu a vodní kámen.

Osvěžovače vzduchu, vůně a svíčky

Není nic lepšího než se zabalit do deky, otevřít knížku a zapálit svíčku. Dopřejte si takový parádní relax a provoňte svůj domov. Mrkněte na šikovné pomocníky, které vám s tím pomohou.

Difuzéry – nejen že skvěle provoní váš domov, zároveň jsou aroma difuzéry krásné i na pohled. Designové difuzéry ozdobí každou místnost. Jednoduše si na nich také nastavíte, jak dlouho chcete, aby difuzér vydával příjemnou vůni a v jaké intenzitě.

Vonné svíčky – klasické vonné svíčky můžete používat jak samostatně, tak třeba i v kombinaci s aromalampou. Svíčky nejen krásně voní, ale zároveň vydávají příjemné měkké světlo, které vám pomohou relaxovat. Mrkněte na oblíbené Yankee Candle, které zvládnou intenzivně vonět desítky hodin.

Osvěžovače vzduchu – vyberte si vonné tyčinky, vonné sáčky nebo klasické osvěžovače vzduchu ve spreji. Hodí se jak do chodby například k botníku, tak i do koupelny nebo na toaletu.

Doplňte své zásoby doma i další praktickou drogerií:

Mycí a čisticí prostředky – najde tady čističe na sporáky, prostředky na vytírání nebo čističe koupelen.

Odvápňovače – nenechte vodní kámen, aby zkracoval životnost spotřebičů, které denně používáte. Mrkněte na odvápňovače pro kávovaryodvápňovače žehliček nebo odvápňovače do pračky a myčky.

Ochranné a dezinfekční prostředky – tady najdete gumové rukavice, dezinfekční mýdla nebo spreje a další pomocníky na malý i velký úklid.