DJI RS 3 stabilizátor

Stabilizátor, Maximální nosnost: 3 kg, Třícestná hlava, Kapacita baterie: 3000 mAh, Výdrž baterie: 12 h, Šířka: 254 mm, Hloubka: 230 mm, Výška: 68 mm, Hmotnost: 1300 g. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Profesionální stabilizátor DJI RS 3 poskytuje vynikající výkon pro nahrávání plynulých a stabilních videí i při natáčení akčních záběrů. Nabízí nosnost 3 kg, výdrž baterie až 12 hodin, 1,8" OLED displej, automatické uzamčení os, bezdrátové ovládání závěrky a nastavitelnou rychlost sledování. K dispozici jsou režimy Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV.

Profesionální stabilizátor

DJI RS 3 je lehký profesionální stabilizátor o hmotnosti pouhých 1,3 kg, který poskytuje vynikající stabilizaci a efektivní ovládání. Montáž kamery je rychlá a snadná díky dvouvrstvým rychloupínacím destičkám. Tlačítko pro přesné nastavení osy náklonu umožňuje přesné posouvání kamery dopředu a dozadu. Celková nosnost je až 3 kg. Gimbal je vybaven 1,8palcovým dotykovým displejem OLED.

Stabilizační algoritmus

Vylepšený stabilizační algoritmus zajišťuje o 20 % vyšší stabilitu ve srovnání se starším modelem RSC 2. Snadno zvládá záběry z nízkých úhlů nebo za běhu, případně přepínání mezi vysokou a nízkou polohou. Režim SuperSmooth zvyšuje točivý moment motoru a zlepšuje stabilizaci, takže můžete pořizovat snímky i při vysoké rychlosti nebo při použití objektivu s ohniskovou vzdáleností 100 mm.

Bezdrátové ovládání závěrky

Po spárování můžete začít pořizovat fotografie a videa pomocí tlačítka nahrávání. Kamery, které byly dříve spárovány, se automaticky znovu připojí, což znamená, že již nemusíte kameru ovládat připojením přes kabel.

Intuitivní ovládání

Přepínač režimů na boku umožňuje přepínat mezi režimy Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV. V režimu FPV si můžete vybrat mezi 3D Roll 360, Portrait nebo Custom. Přední páčkou lze ovládat zoom nebo zaostřování. Lze ji přizpůsobit pro ovládání clony, závěrky, ISO nebo pohybu gimbalu kamery, takže ji můžete ovládat jednou rukou. Vertikální držák pro svislé připojení kamery umožňuje natáčení na výšku z různých úhlů. Současně se však vyhnete portům fotoaparátu.

Automatické uzamčení os

Když stisknete a podržíte tlačítko napájení, všechny tři osy se odemknou a gimbal se automaticky rozloží, takže můžete okamžitě pracovat. Po stisknutí tlačítka se osy automaticky zablokují a přejdou do režimu spánku. Tato funkce vám usnadní přepravu. Když je gimbal zapnutý, stiskněte a podržte tlačítko napájení a automaticky se složí a uzamkne.

Spolehlivý přenos videa

Ronin Image Transmitter, známý také jako Ronin RavenEye Image Transmitter, slouží k přenosu živého videa 1080p při 30 snímcích za sekundu do kompatibilního zařízení. Video můžete přenášet až na vzdálenost 200 metrů se zpožděním pouhých 60 ms. Umožní vám také snadné dálkové ovládání pomocí chytrého telefonu. Port NATO RS 3 slouží k bezdrátovému monitorování. Pomocí aplikace Ronin můžete upravit expozici kamery nebo ovládat gimbal.

Výdrž baterie až 12 hodin

Nový bateriový grip s kazetovou konstrukcí usnadňuje výměnu baterií. Ve srovnání se starším modelem RSC 2 je menší. Gimbal lze navíc používat i během nabíjení. Baterie poskytuje výdrž až 12 hodin a podporuje rychlé 18W nabíjení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá
Kapacita batérie 3000 mAh
Výdrž batérie 12 hod.
Maximální nosnost 3 Kg
Třícestná hlava Ano
Nastavitelná výška Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí DJI RS 3 stabilizátor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi