DJI Avata


Dron, GPS, Výdrž baterie: 18 min., Slot pro paměťovou kartu, Přední fotoaparát, Hmotnost: 410 g, Smart, Přenos obrazu. Více info


Cena 15 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 154 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Dron DJI Avata vám poskytne jedinečné vizuální efekty. Dokáže nahrávat video v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu a nabízí řadu chytrých funkcí. Stabilizační technologie RockSteady 2.0 a HorizonSteady umožňují plynulý a stabilní let. Vestavěný kryt vrtule zvyšuje odolnost a umožňuje fotografovat na dříve nepřístupných místech.

Neuvěřitelné záběry

DJI Avata je vybaven 1/1,7" snímačem CMOS se světelností objektivu f/2.8 a podporuje ultraširokoúhlý záznam v rozlišení 4K. Spolu s vysoko kvalitním zobrazovacím výkonem poskytuje výjimečné vizuální efekty.

Superširoké zorné pole 155°

Většina kamerových dronů nabízí v nejlepším případě zorné pole 84°. Kamera DJI Avata se 155° superširokým zorným polem vám umožní získat bezkonkurenční pohlcující obraz.

DJI Goggles 2

Užijte si komfort a pohodlí další úrovně s brýlemi DJI Goggles 2. Nyní menší, lehčí a vybavené obrazovkami Micro-OLED, které nabízejí ohromující jasnost a obnovovací frekvenci až 100 Hz. DJI Goggles 2 nabízí nastavení dioptrií od +2,0 D do -8,0 D pro optimalizované sledování a pohodlí. Uzamkněte nastavovací knoflík, abyste zafixovali dioptrii na místě a zabránili tak náhodným dotykům během používání nebo skladování. Díky dvouhodinové výdrži baterie a super rychlému nabíjení můžete být vždy připraveni na pohlcující let. DJI Avata také podporuje DJI FPV Goggles V2. (DJI Goggles 2 nejsou součástí balení.)

Intuitivní pohybový ovladač

S ovladačem DJI Motion Controller máte intuitivní let ve svých rukou. Stiskněte spoušť a otočte zápěstím dopředu nebo zahněte za roh. Ovládání je snadné a poskytuje zcela jedinečný způsob létání. (DJI Motion Controller není součástí balení).

Hladké natáčení

Bez ohledu na to, jaké dynamické manévry budete provádět, stabilizační technologie RockSteady 2.0 a HorizonSteady zajistí, že vaše záběry budou mimořádně plynulé a hladké. Tyto vlajkové technologie otevírají svět filmových možností tím, že omezují chvění a zajišťují plynulé ultra-HD video. RockSteady aktivně snižuje chvění kamery v reálném čase. HorizonSteady uzamkne vaše snímky na horizontální úrovni pro filmové efekty.

Přenosný a připravený na dobrodružství

DJI Avata využívá nový inovativní design, který je vyroben s ohledem na pohodlí. Je lehčí a snadno se přenáší. Odolný rám snižuje riziko poškození. Nový aerodynamický design s kanálky optimalizuje energetickou účinnost a umožňuje působivou dobu letu až 18 minut.

Vestavěný kryt vrtule

Zachyťte skutečně jedinečné záběry, když se proplétáte mezi větvemi, pod mosty a chodbami a natáčejte na dříve nepřístupných místech. Kompaktní a lehký dron DJI Avata je obratný ve stísněných prostorách. Každý aspekt jeho designu byl vytvořen tak, abyste byli odvážny. Pokud se dron dostane do kontaktu s předmětem, může se díky vestavěnému krytu vrtule odrazit, zůstat ve vzduchu a pokračovat v letu.

Systém snímání překážek směrem dolů

Kromě vestavěného krytu vrtule má DJI Avata binokulární vidění směrem dolů a infračervené snímání ToF pro ještě větší bezpečnost. Tyto senzory detekují překážky pod nimi a umožňují dronu provádět let v malých výškách nebo v interiéru.

Režim Turtle

Pokud dron spadne na záda, aktivujte režim Turtle několika jednoduchými kliknutími a sledujte, jak se dron vrátí do akce.

Nouzová brzda se vznášením

Létání s dronem může být někdy namáhavé i pro zkušenější piloty. V případě potřeby stačí stisknout tlačítko nouzové brzdy na ovladači a dron se zastaví a začne se vznášet sám. Díky podpoře RTH získáte dodatečnou ochranu při vybití baterie nebo výpadku signálu.

Jasné a plynulé videozáznamy

Avata obsahuje vlajkovou loď DJI O3+ pro přenos videa a všesměrové antény 2T2R pro bezkonkurenční stabilitu a rychlou odezvu za letu. Vychutnejte si ostré a plynulé zobrazení v reálném čase v brýlích, a to i v prostředí s rušením.

DJI Virtual Flight

Aplikace DJI Virtual Flight je k dispozici pro počítače i chytré telefony a obsahuje řadu simulovaných scénářů. Můžete trénovat v interiéru i exteriéru, zdokonalovat své letecké dovednosti a postupně se stát mistrem pilotem.

Technické specifikace DJI Avata

 • Maximální kvalita přenosu videa: 1080p

 • Maximální snímková frekvence videa: 100 fps

 • Nejnižší latence přenosu videa: 30 ms

 • Maximální dosah přenosu videa: 10 km

 • Maximální přenosová rychlost videa: 50 Mbps

 • Kódování přenosu videa: H.265

 • Snímač: 1/1,7"

 • Video: 4K/60 snímků za sekundu

 • Zorné pole: 155°

 • Barevný režim: D-Cinelike

 • EIS: RockSteady 2.0, HorizonSteady

DJI Avata je kompatibilní s DJI Goggles 2, DJI FPV Goggles V2, DJI FPV Remote Controller 2 a DJI Motion Controller, které se prodávají samostatně.

Obsah balení

 • DJI Avata

 • Inteligentní letová baterie DJI Avata

 • DJI Avata vrtule (pár)

 • DJI Avata napájecí adaptér

 • DJI Avata ochranný kryt na gimbal

 • Kabel PD typu C na typ C

 • Šroubovák

 • Šrouby (M2×7)

 • Nedodává se s nabíječkou. Můžete použít vlastní USB-C nabíječku. Doporučuje se používat přenosnou nabíječku DJI 65W (prodává se samostatně), nabíječku do auta DJI 65W (prodává se samostatně) nebo jiné nabíječky USB PD.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart Ano
Baterie - počet 1
Výdrž baterie 18 min.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí DJI Avata

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi