Delonghi KBJ 2001.W


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: plast, Příkon: 2000 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti přehřátí, Podsvícení. Více info


Cena 1 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Designová rychlovarná konvice Delonghi KBJ 2001.W má objem 1,7 litru s ukazatelem hladiny vody. S její plastovým 3D designem bude konvice tvořit moderní kuchyňský doplněk. O bezpečnost je postaráno v trojnásobné ochraně: automatické vypnutí při sejmutí konvice ze základny, vypnutí při přehřátí, automatické vypnutí po dosažení bodu varu. Konvice vám také umožňuje odnímat a mýt filtr částic. Vařte vodu na čaj nebo kávu moderně s konvicí Delonghi KBJ 2001.W!

Delonghi KBJ 2001.W

 • Povrchová úprava z vysoce kvalitního plastu
 • Třístupňová bezpečnostní ochrana
 • Ukazatel hladiny vody
 • 360° otočná základna pro snadné použití
 • Vyjímatelný a omyvatelný filtr proti vodnímu kameni
 • K dispozici v několika barevných variantách
 • Objem 1,7 litru
 • Příkon 2 000 W

Rychlovarná konvice De'Longhi Brillante KBJ 2001.W je dokonalou kombinací italského designu a perfektního výkonu. Skládá se z vysoce kvalitního plastového těla s chromovanými detaily. Snídaňová kolekce De'Longhi Brillante je umělecké dílo, které rozzáří vaši kuchyňskou linku.

Design, který se neokouká

Rychlovarná konvice Delonghi KBJ 2001.W na první pohled zaujme svým jedinečným plastovým designem, díky kterému se skvěle hodí do každé kuchyně. Výhodou je nejen design konvice, ale také velmi rychlý ohřev vody. Konvice má skryté topné těleso a vyjímatelný, omyvatelný filtr.

Používání je pohodlné

Díky možnosti otáčení podstavce o 360° je používání konvice opravdu pohodlné. Otočná základna a v ní navinutý napájecí kabel zajišťují plné pohodlí a volnost používání.

Praktický ukazatel hladiny vody

Zajímavý je integrovaný ukazatel hladiny vody, díky kterému máte množství vody v konvici plně pod kontrolou. Konvice má také světelný indikátor, který signalizuje zapnutí konvice, a její používání je velmi intuitivní.

Údržba je snadná

Vyjímatelný filtr proti vodnímu kameni je omyvatelný, což usnadňuje čištění konvice a přispívá k lepší kvalitě vody. Tento filtr zajišťuje lahodné horké nápoje v plné chuti a nejlepší kvalitě.

Bezpečnost je zásadní

Konvice má třístupňový bezpečnostní systém, který ji chrání před spuštěním bez vody. Konvice se automaticky vypne, když se voda uvaří nebo když se sejme z podstavce. To vše zajišťuje bezpečné a pohodlné používání konvice. Kromě toho je konvice vybavena skrytým topným tělesem, které zvyšuje ohřevnou plochu a bezpečnost při používání. Izolace topného tělesa eliminuje problém s usazováním vodního kamene, což usnadňuje celkové udržování konvice v čistotě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál plast
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Delonghi KBJ 2001.W

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

MICHAL

25. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • kvalita spracování
 • hezký vzhled hlavě v bílé barvě
 • nic

Vynikající výrobek mám již druhý této značky. Celková spokojenost.