De'Longhi ECAM 450.65.S Eletta Explore


Automatické espresso, Smart ovládání mobilem, Maximální provozní tlak: 19 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 300 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Samočistění, Počet přednastavených nápojů: 50, Cappuccino 1 tlačidlem, Automatické vypnutí, Výška: 38,5 cm, Šířka: 26 cm, Hloubka: 45 cm, Hmotnost: 11,4 kg, Barva: stříbrná. Více info


Cena 23 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 235 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

19×

96.7% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

19 nákup

Zobrazit 19 recenzí

Popis produktu

Chytrý kávovar De'Longhi ECAM 450.65.S Eletta Explore s intuitivním ovládáním umožňuje přípravu 50 nápojů 1 dotykem.

De'Longhi ECAM 450.65.S Eletta Explore

 • Nabídka až 50 nápojů stiskem jediného tlačítka
 • Studená nebo horká mléčná pěna, z mléčných nebo zeleninových nápojů
 • Technologie studené extrakce pro přípravu nápojů za studena
 • Exkluzivní technologie Bean Adapt
 • Funkce Takeaway
 • Barevný dotykový displej
 • Menu v českém jazyce

Více než 50 ledových a horkých nápojů ve stylu Perfetto! Inovativní kávovar Eletta Explore vás jistě zaujme svou téměř nekonečnou nabídkou nápojů. Kávovar má 2 karafy pro napěnění mléka na horkou nebo studenou mléčnou pěnu. Patentovaný systém LatteCrema zaručuje dokonalý výsledek v každém šálku, a to i při použití bylinných nápojů. Exkluzivní technologie "Cold Extraction" připraví osvěžující Cold Brew za méně než 5 minut. Dotykový barevný 3,5" displej umožňuje mimo jiné rychlý přístup ke všem receptům a personalizaci oblíbených kávových nápojů.

Technologie Bean Adapt

Kávovar je vybaven exkluzivní technologií Bean Adapt, která vyvažuje hrubost mletí, množství kávy a teplotu spaření, aby byla zajištěna dokonalá extrakce při zachování specifické chuti dané odrůdy kávy. Stačí do aplikace Coffee Link zadat typ kávových zrn a stupeň pražení a vaše espresso bude připraveno v nejvyšší kvalitě.

Výběr horkých a ledových nápojů je téměř nekonečný.

Eletta Explore nabízí až 50 nápojů pouhým stisknutím tlačítka. 4 uživatelské profily umožňují každému členu rodiny přizpůsobit si nápoj , nastavit velikost, poměr kávy a mléka, aroma a požadovanou teplotu, také vytvořit vlastní recept.

Dokonalé cappuccino

Patentovaný systém LatteCrema Hot dokáže automaticky připravit dokonalé cappuccino s krémovou mléčnou pěnou. Na výběr jsou dokonce tři úrovně napěnění - horké mléko, střední pěna nebo hustá pěna. Systém LatteCrema si poradí i s napěněním bylinných nápojů. Pro snadnější údržbu systému je karafa na mléko vybavena čisticí funkcí, která spustí cyklus oplachování vodou a proudem páry.

Studená mléčná pěna pouhým stisknutím tlačítka

Lahodné ledové nápoje v pohodlí domova jsou na dosah. Kávovar Eletta Explore má integrovaný systém LatteCrema Cool, který našlehá mléko do studené mléčné pěny. Speciálně vyvinutá receptura zajišťuje, že připravená káva je plná chuti a zároveň osvěžující. S tímto kávovarem se vám otevře svět ledových verzí cappuccina, flat white nebo americana a nekonečné možnosti originálních experimentů s různými přísadami - například s ochucenými sirupy, čokoládou, rostlinnými nápoji nebo drcenými ořechy.

Dotykový displej pro intuitivní ovládání

Ovládání kávovaru Eletta Explore je díky barevnému dotykovému 3,5" displeji jednoduché a intuitivní. Ovládací panel s dotykovými ikonami umožňuje rychlý přístup k jednotlivým skupinám nápojů. Menu kávovaru je ve českém jazyce a provede uživatele celým procesem přípravy kávy a všemi kroky spojenými s údržbou a nastavením.

Příprava nápojů za studena do 5 minut

S technologií "Cold Extraction" společnosti De'Longhi nebude osvěžení nápojů Cold Brew žádný problém. Jediným stisknutím připravíte kávu Cold Brew nebo Cold Brew Cappuccino. Tyto recepty vycházejí z běžné kávy, kdy přístroj pracuje s nízkým tlakem a vodou pokojové teploty. Klasický Cold Brew se maceruje až 24 hodin, ale plnou chuť tohoto nápoje si můžete vychutnat za méně než 5 minut.

Čerstvě namletá káva

Jemné a rovnoměrné mletí je nezbytné pro získání nejlepšího aroma kávy. Kávovar De'Longhi ECAM 450.65.S Eletta Explore smart má vestavěný ocelový mlýnek s 13 nastaveními hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou tak přesné, odolné proti poškození a neutrální k chuti kávy. Jedná se o typ mlýnku, který používají i profesionální baristé! Díky takzvanému "Tubeless systému" je navíc množství kávy, která zůstává v mlýnku, sníženo na minimum. Vaše espresso je tak vždy připraveno z čerstvě namleté kávy.

Vaše oblíbená káva vždy po ruce

Díky funkci "Takeaway" si můžete svou oblíbenou kávu připravit do cestovní termosky a mít tak zásoby energie kdykoli a kdekoli k dispozici. Stačí si vybrat ze tří velikostí: S, M a L nebo nastavit dávku na libovolný objem od 235 do 475 ml. Speciálně navržený odkapávací tácek umožňuje umístit termohrnky až do výšky 16 cm.

Údržba kávovaru

Kávovar De´Longhi je vybaven automatickým čištěním a odstraňováním vodního kamene. Zbytky kávy jsou z vnitřního okruhu odstraněny ihned po zapnutí kávovaru během automatického proplachování. Současně se vnitřní okruh zahřívá, aby byla zajištěna správná teplota kávy. Kávovar sám oznámí potřebu odvápnění a jednoduše vás provede jednotlivými kroky procesu odvápnění. Odvápňovací jednotka je vyjímatelná, takže ji lze alespoň jednou měsíčně opláchnout pod tekoucí vodou, aniž by bylo nutné používat chemické čisticí prostředky.

Ovládání prostřednictvím mobilní aplikace

Mobilní aplikace Coffee Link umožňuje snadno ovládat funkce kávovaru, upravovat nápoje podle osobních preferencí nebo dokonce vytvářet vlastní recepty. Aplikace navíc obsahuje více než 100 exkluzivních receptů na kávu, návody, spoustu užitečných rad nebo interaktivního průvodce, který vás naučí, jak se o kávovar starat. Propojením kávovaru s mobilním telefonem můžete na dálku připravit vybraný nápoj.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 300 g
Počet teplotních nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ano
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet uživatelských profilů 4
Počet přednastavených nápojů 50

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

19 recenzí De'Longhi ECAM 450.65.S Eletta Explore

96.7% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

BLANKA

29. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • přehledný návod,

přehledný návod, široká možnost výběru kávy , chuť kávy znamenitá


Šárka

26. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • skvělý kávovar, výborná káva, jednoduché ovládání
 • oceňuji výběr intenzity a velikosti kávy, také možnost uložení oblíbených nápojů pro každého člena rodiny
 • zatím žádné

doporučuji


Alan

12. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Velký výběr nápojů, teplých i studených
 • design
 • pohodlné pvládání
 • nic

Velmi kvalitní výrobek, dokonalá mléčná pěna


Jan

11. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Úspora energie, času a malá hlučnost produktu
 • žádné