Deadly Premonition 2 - Nintendo Switch hra

1 349 Kč ? Ušetříte 70 % 399 Kč

Nákupem získáte 3,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra Deadly Premonition 2 (A Blessing in Disguise) na Nintendo Switch je pokračováním napínavé detektivky, která vás opět zavede na tajemné místa. Vaším úkolem bude vyšetřování vražd, které se odehrávají v Le Carré. Zajímavým prvkem hratelnosti jsou časové přechody a hledání ve vzpomínkách, které vás zavedou na stopu vrahovi. Příběh je zaměřen na vyšetřovatele Jonese a Davisovou. Otevřený herní svět přináší mnoho vylepšení. Můžete se přesouvat pěšky a detailně objevovat místní krajinu, nebo si zvolte rychlejší způsob v podání skateboardu. Hra nabízí úpravu postav, stejně i vylepšování jejich schopností. Deadly Premonition 2 je vhodná od 16 let a je v anglické lokalizaci. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Sleva 70 %

Popis produktu

Pátrání po vrahovi pokračuje

Záhady a vraždy jsou zpět. Ponořte se po pokračování detektivní hry plné tajemství, otázek a pátrání po vrahovi. Hra na Nintendo Switch Deadly Premonition 2 (A Blessing in Disguise) vám nabízí napínavý příběh. Kombinujte v něm své logické myšlení se zvědavostí a najděte odpovědi.

Hledání ve vzpomínkách

Dobrá hratelnost přichází společně s vylepšeným dějem. Ve hře se budou kombinovat časové přechody spojené se vzpomínkami, díky kterým dokážete najít a odhalit vraha. Vzpomínky vás zavedou na místa, na nichž postavy již byly a vy tak budete moci opět zjišťovat potřebné informace a fakta. Děj se odehrává kolem vyšetřovatelů Jonese a Davisové.

Otevřený herní svět

Určitě oceníte herní svět, který má co nabídnout. Poznejte okolní krajinu a místa. Pohybujte se pěšky nebo si vyberte rychlejší a modernější způsob v podání jízdy na skateboardu. Ve hře si můžete upravovat postavy a vylepšovat jejich schopnosti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium Game card
  • Platforma Nintendo Switch
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Nintendo
Médium: Game card
Titulky: anglické
Platforma: Nintendo Switch
Věkové omezení: 16+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 51 g
Hloubka: 11 mm

Ostatní

Kód produktu: NSS1213

Všechny parametry

Recenze Deadly Premonition 2 - Nintendo Switch hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Deadly Premonition 2 - Nintendo Switch hra