Popis produktu

Hra Deadly Premonition 2 (A Blessing in Disguise) na Nintendo Switch je pokračováním napínavé detektivky, která vás opět zavede na tajemná místa. Vaším úkolem bude vyšetřování vražd, které se odehrávají v Le Carré. Zajímavým prvkem hratelnosti jsou časové přechody a hledání ve vzpomínkách, které vás zavedou na stopu vrahovi. Příběh je zaměřen na vyšetřovatele Jonese a Davisovou. Otevřený herní svět přináší mnoho vylepšení. Můžete se přesouvat pěšky a detailně objevovat místní krajinu, nebo si zvolte rychlejší způsob v podání skateboardu. Hra nabízí úpravu postav, stejně i vylepšování jejich schopností. Deadly Premonition 2 je vhodná od 16 let a je v anglické lokalizaci.

Pátrání po vrahovi pokračuje

Záhady a vraždy jsou zpět. Ponořte se po pokračování detektivní hry plné tajemství, otázek a pátrání po vrahovi. Hra na Nintendo Switch Deadly Premonition 2 (A Blessing in Disguise) vám nabízí napínavý příběh. Kombinujte v něm své logické myšlení se zvědavostí a najděte odpovědi.

Hledání ve vzpomínkách

Dobrá hratelnost přichází společně s vylepšeným dějem. Ve hře se budou kombinovat časové přechody spojené se vzpomínkami, díky kterým dokážete najít a odhalit vraha. Vzpomínky vás zavedou na místa, na nichž postavy již byly a vy tak budete moci opět zjišťovat potřebné informace a fakta. Děj se odehrává kolem vyšetřovatelů Jonese a Davisové. 

Otevřený herní svět

Určitě oceníte herní svět, který má co nabídnout. Poznejte okolní krajinu a místa. Pohybujte se pěšky nebo si vyberte rychlejší a modernější způsob v podání jízdy na skateboardu. Ve hře si můžete upravovat postavy a vylepšovat jejich schopnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Deadly Premonition 2 hra pro Nintendo Switch

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi