De'Longhi ECAM 380.95.TB Dinamica Plus


Automatické espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 300 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Samočistění, Počet přednastavených nápojů: 24, Cappuccino 1 tlačidlem, Automatické vypnutí, Výška: 34,8 cm, Šířka: 23,6 cm, Hloubka: 42,9 cm, Hmotnost: 9,5 kg, Barva: titan. Více info


Cena 18 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 190 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Automatické espresso De'Longhi ECAM 380.95.TB Dinamica Plus je skvělou volbou pro milovníky kávy. Díky maximálnímu provoznímu tlaku 15 barů a možnosti použití mleté kávy si můžete vychutnat dokonalý šálek kávy. Způsob přípravy mléčné pěny je jednoduchý díky nádobce na mléko. Se zásobníkem na vodu o objemu 1 800 ml a nádobou na kávová zrna o objemu 300 g nebudete muset často doplňovat zásoby.

Automatické espresso De'Longhi ECAM 380.95.TB Dinamica Plus

 • Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí
 • Automatický systém napěnění mléka
 • Osobní nastavení aroma, velikosti a teploty kávy
 • Barevný dotykový displej
 • Funkce automatického čištění a odstraňování vodního kamene
 • Tlak čerpadla: 15 barů

Automatický kávovar Dinamica Plus vás zaujme svou funkčností, elegantním designem a snadnou obsluhou a údržbou. Systém LatteCrema Hot si poradí se širokou škálou káv na bázi mléka. Jedním dotykem můžete připravit až 22 nápojů, od pravého italského espressa až po lahodné cappuccino. Intuitivní 3,5" dotykový displej umožňuje přizpůsobit a uložit oblíbené kávové preference až se 4 personalizovanými profily pro každého člena rodiny. Součástí balení je přídavná karafa na mléko.

Lahodné cappuccino s krémovou pěnou

Patentovaný systém LatteCrema Hot automaticky připraví dokonalé cappuccino s krémovou mléčnou pěnou. Můžete si dokonce vybrat ze tří úrovní napěnění - horké mléko, střední nebo hustá pěna. Systém LatteCrema zvládne napěnit i bylinné nápoje. Pro snadnou údržbu je karafa na mléko vybavena funkcí čištění, která spustí cyklus oplachování vodou a proudem páry.

Kvalitní ocelový mlýnek

Jemné a rovnoměrné mletí je nezbytné pro získání nejlepšího aroma kávy. Kávovary De'Longhi mají zabudovanýocelový mlýnek s 13 nastaveními hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou tak přesné, odolné proti poškození a neutrální k chuti kávy. Jedná se o typ mlýnku, který používají i profesionální baristé! Navíc díky takzvanému "Tubeless systému " je množství kávy, která zůstává v mlýnku, sníženo na minimum. Vaše espresso je tak vždy připraveno z čerstvě namleté kávy.

Správná teplota vody

Pro plné aroma čerstvě namleté kávy je důležitá správná teplota vody, a proto jsou kávovary De'Longhi vybaveny systémem "Thermoblock " s vysoce přesnou elektronickou regulací. Dvě topná tělesa pracují nezávisle na sobě, jedno zajišťuje optimální teplotu vody pro kávu a druhé spařuje mléko pro napěnění. Výhodou je také tichý provoz a rychlý ohřev celého systému.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Důležitou součástí kávovaru je tzv. spařovací jednotka, která vydává čerstvě namletou kávu jako profesionální barista. Patentovaná infuzní jednotka De'Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy podle zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, takže ji lze alespoň jednou měsíčně opláchnout pod tekoucí vodou, aniž by bylo nutné používat chemické čisticí prostředky.

Intuitivní ovládání díky barevnému displeji

Obsluha kávovaru je snadná a intuitivní díky velkému 3,5" dotykovému displeji. Interaktivní panel a menu v češtině vás jednoduše provedou celým procesem přípravy kávy a všemi kroky údržby. Funkce "Smart One Touch " upravuje nápoj podle intenzity použití, čímž zajišťuje, že svůj oblíbený nápoj budete mít vždy na dosah.

Vlastní nastavení kávy

Kávovar připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Abyste však měli jistotu, že káva bude vždy připravena podle vaší chuti, funkce "my" umožňuje nastavit velikost, aroma, poměr kávy a mléka a následně jej uložit do paměti kávovaru. Součástí nastavení je také možnost zvolit požadovanou teplotu vody pro přípravu nápoje.

Užitečné funkce

Při používání kávovaru oceníte praktické funkce, jako je nastavitelná výška nástavce, možnost přípravy pouze horké vody na čaj nebo 2 espressa najednou, což šetří čas. V kávovaru je také možné používat předem namletou kávu, například kávu bez kofeinu. Aby připravené nápoje vydržely déle horké, disponuje kávovar praktickou funkcí nahřívání šálků. Díky funkci "Statistiky" můžete snadno zkontrolovat, kolik káv a mléčných nápojů jste na kávovaru připravili.

Automatické procesy čištění

Kávovary De'Longhi nabízejí vynikající uživatelský komfort díky automatickému procesu čištění a odstraňování vodního kamene. Zbytky kávy jsou z vnitřních obvodů odstraněny během automatického proplachování při zapnutí kávovaru. Mezitím se vnitřní obvody zahřejí, aby káva dosáhla správné teploty. Před vypnutím kávovaru projdou vnitřní obvody dalším proplachovacím cyklem, aby se odstranily veškeré zbytky kávy. Kávovar vás upozorní na nutnost odstranění vodního kamene a provede vás celým procesem krok za krokem. Kromě toho lze některé části kávovaru čistit v myčce nádobí.

Automatické vypnutí

Funkce automatického vypnutí vám umožní šetřit energii a pečovat o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Stačí nastavit jeden z pěti dostupných intervalů, po uplynutí zvoleného intervalu se kávovar automaticky přepne do pohotovostního režimu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 300 g
Počet teplotních nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet uživatelských profilů 4
Počet přednastavených nápojů 24

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze De'Longhi ECAM 380.95.TB Dinamica Plus

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

14. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Jednoduchá obsluha a spolehlivost

Jsem spokojený mám to už třetí kávovar tohoto výrobce a tento se jeví jako nejlepší.


Pavel

4. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Super káva
 • Krásný výrobek

Josef

2. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Kávovar má 22 nápojů na výběr
 • Nápoje je možno přizpůsobit dle chuti na 4 osoby
 • Nepatří mezi největší velikostí , ale výkon a možnosti nastavení jsou skvělé
 • Zatím není co

Prima kávovar , vybíral jsem po zkušenostech s kávovarem v práci , kde hravě zvládne cca 100 káv denně za tři roky bez závad. Zakoupil jsem o model výše z důvodů osobního nastavení a na obrazovce je větší přehled.


Olga

8. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Hodně druhů výborné kávy

Výhoda dvou nádob na mléko. Můžu já rostlinné, nebo manžel normální. Super