D-Link DCS-8300LH Full HD Wi-Fi kamera


Full HD Wi-Fi kamera, Vestavěný mikrofon, Pohybový senzor, Noční vidění, Způsob použití: interní, Cloud řešení. Více info


Cena 2 459 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 25 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Full HD Wi-Fi kamera D-Link DCS-8300LH umožňuje sledování všeho, co se právě děje u vás doma nebo v kanceláři, bez ohledu na to, zda se tam právě nacházíte. Tato kamera s panoramatickým úhlem záběru 137° a obousměrným přenosem zvuku i s jeho detekcí poskytne pravý pocit bezpečí. Disponuje rozlišením 1080p a nočním viděním až do vzdálenosti 5 metrů. Díky speciálnímu skládacímu designu je kamera snadno instalovatelná na stropy, stěny nebo pracovní desky. Podpora ukládání videa do telefonu nebo tabletu, ať už na microSD kartu nebo úložiště Cloud. Ovládání, přehrávání a filtrování záznamů pomocí aplikace mydlink. Podpora Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

D-Link DCS-8300LH

Kamera umožňuje nepřetržitou kontrolu a nahrávání odkudkoliv a kdykoliv, ve dne i v noci. 137° úhel záběru poskytuje pokrytí celé místnosti, budete tak mít přehled o všem, co se děje. Zaznamenávání fotografii a videí ve Full HD kvalitě 1080p s možností přiblížení pomocí 4× digitálního zoomu. Detekce zvuku a pohybu bude automaticky odesílat upozornění na váš telefon nebo tablet. Kamera je vybavena viditelností 5 m v úplné tmě díky infračervenému LED osvětlení. Kamera je vybavena obousměrným přenosem zvuku. Mikrofon a reproduktor jsou zabudován tak, aby umožňovaly hlasovou komunikaci na dálku. Nahrávání je možné na microSD kartu nebo do zabezpečeného osobního mydlink Cloud. Spolupracuje s ostatními zařízeními mydlink, Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

Spojení 24/7

Aplikace mydlink nabízí nastavení citlivosti, kdy má kamera spustit nahrávání, pokud zaznamená pohyb či zvuk. Následně upozornění odešle na vaše zařízení, abyste měli přehled o všem, co se děje. Záznam je možné uložit na microSD kartu nebo zabezpečený osobní Cloud s uchováním záznamu 24 hodin bezplatně. Maximálně 3 kamery pro 1 mydlink účet. Pokud byste chtěli v osobním Cloud uchovávat svá videa déle nebo použít větší množství kamer, mydlink nabízí placené baličky služeb.

Řešení pro vaši domácnost

Zjednodušte ovládání jednotlivých zařízení pomocí automatizace. Využijte hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa či Google Assistant a zobrazte si živý přenos kamer z vašeho domova. IFTTT integrací nastavíte automatické rozsvícení světel ve chvíli, kdy je detekován pohyb nebo zvuk.

Zasílání upozornění

V případě jakékoliv události dostanete okamžité upozornění na váš telefon a sami si zvolíte řešení. Můžete si pouze prohlédnout živý přenos z kamery nebo zavolat souseda, aby převzal poštu. To vše přímo z vašeho mobilního telefonu, aniž byste museli odemknout nebo se přihlásit k aplikaci mydlink.

Nahrávání do mydlink Cloud

Přístup odkudkoliv a kdykoliv díky bezplatné aplikaci mydlink s nahráváním do zabezpečeného osobního Cloudu. Bezplatné nahrávání a uchování videa po dobu 24 hodin. Maximálně 3 kamery na 1 účet s možností dokoupení dalších služeb pro ukládání dat po delší dobu nebo podporu více kamer. Zaznamenaná videa můžete vyhledávat podle data, zařízení, místa nebo podle typu videa. Záznam si můžete prohlédnout přímo v účtu nebo si jej stáhnout přímo do mobilního zařízení.

Aplikace mydlink

 • Přehrávání záznamů - stahujte fotografie a videa a uložte je zdarma na 24 hodin v mydlink Cloud.
 • Filtrování záznamů - viz stručný přehled dne se všemi svými klipy uspořádanými podle typu události.
 • Vše je tak jednoduché - jedním stiskem získáte přístup ke svým zařízením a jejich nastavení, vše můžete ovládat pomocí aplikace mydlink.

Vlastnosti

 • Rozlišení: Full HD 1080p
 • Úhel záběru: 137°
 • Typ snímače: CMOS
 • Noční režim s dosahem 5 metrů
 • Detekce zvuku a pohybu: PIR senzor
 • Obousměrný přenos zvuku
 • Nahrávání do mydlink Cloud, microSD/SDHC/SDXC (není součástí balení)
 • Max. velikost SD karty: 256 GB
 • Spolupráce s ostatními mydlink zařízeními, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT
 • Bezplatná aplikace mydlink
 • Wi-Fi

Cloudové úložiště

Cloudové úložiště pro kameru dokáže zaznamenávat videa pokaždé, když kamera zjistí pohyb. Nemusíte mít obavy z toho, že vám bude chybět důležitý záznam, a to ani v případě odcizení zařízení nebo poškození microSD karty. K uložené video historii ve službě Cloud můžete přistupovat prostřednictvím aplikace pro kameru nebo webové stránky. Poplatek za cloudovou službu závisí zpravidla na počtu kamer a době záznamu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 1920x1080
Způsob použití interní
Noční vidění Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí D-Link DCS-8300LH Full HD Wi-Fi kamera

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi