Cubenest PowerCube Extended červená


Prodlžovačka, Maximální příkon: 3680 W, Maximální proud: 16 A, Počet zásuvek: 4. Více info


Cena 298 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 3 Kč Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Multifunkční zásuvkový systém Cubenest PowerCube Extended je základní rozšířená verze zásuvky Cubenest PowerCube v červené a bílé barvě, která nabízí 5 zásuvek s prodlužovacím kabelem o délce 1,5 m. Pomocí ní vyřešíte připojení více elektrických zařízení a nahradíte tak nepříjemné prodlužovací kabely, rozdvojky nebo rozbočovače.

Cubenest PowerCube Extended červený

Dodejte svému domovu nebo kanceláři šmrnc!

 • Moderní designové pojetí prodlužovacího kabelu v Cubenest PowerCube Extended.
 • 5 zásuvek (250 V~, 16 A, 3680 W), prodlužovací kabel 1,5 m, montážní dok, jednotlivé zásuvky se navzájem neblokují, lze kombinovat s dalšími verzemi Cubenest PowerCube, dětská pojistka, uzemnění.

Proč je Cubenest PowerCube Extended jedinečný?

 • DOSTUPNOST:

Prakticky odstupňované zásuvky, které můžete používat všechny najednou. Zapojená zařízení se navzájem neruší jako u běžných prodlužovacích kabelů nebo rozboček. Komplikace nenastávají ani při připojování nestandardních velikostí přívodů v podobě adaptérů nebo nabíječek baterií.

 • KONSTRUKČNÍ KONCEPCE:

Elegantní vzhled. Díky svému modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada Cubenest PowerCube získala několik ocenění. Mezi nejvýznamnější patří ocenění Red Dot Design Award.

 

 • KAPACITA:

Pohodlně připojíte 5 elektrických zařízení najednou. Rozšířená verze umožňuje přiblížit zdroj napájení k vybranému místu. Lze kombinovat s dalšími verzemi Cubenest PowerCube.

 • UMÍSTĚTE KAMKOLI:

Cubenest PowerCube Extended, jak už název napovídá, má prodlužovací kabel o délce 150 cm.
Na stole, pod stolem, na stěně ... prostě kdekoli, vždy budete mít zásuvku na dosah. Verze Extended USB obsahuje v balení montážní dok pro snadné umístění. Pokud potřebujete změnit místo montáže, jednoduše odlepte snadno odnímatelnou pásku a umístěte dokovací stanici jinam.

 

 • ROZŠÍŘENÍ:

Cubenest PowerCube se dodává v různých variantách, takže si můžete vybrat řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Vytvářejte vlastní sestavy. Zkombinujte více jednotek PowerCubes a získejte kombinaci elektrických zásuvek a portů USB, kterou potřebujete.

 • BEZPEČNOST:

Všechny typy Cubenest PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány v souladu s místními normami. Výrobky jsou uzemněné a obsahují pojistku odolnou proti otevření dětmi. Konstrukce každé zásuvky Cubenest PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z vysoce kvalitního plastu ABS odolného proti plameni.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet zásuvek 4
Maximální proud 16 A
Maximální příkon 3680 W

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Cubenest PowerCube Extended červená

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Josef

15. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • šikovné
 • cena
 • žádné

dobrý kup