Concept VS5130

Sloupový ventilátor, Výkon ventilátoru: 50 W, Maximální hlučnost: 53 dB, Počet rychlostí: 3, Rozsah oscilace: 70°, Automatické otáčení, Dálkové ovládání, Barva: šedá. Více info


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sloupový ventilátor Concept VS5130 se skvělým výkonem 50 W dokáže během chvilky proměnit horkou místnost na oázu osvěžení. Pro účinné proudění vzduchu v místnosti disponuje ventilátor funkcí oscilace. Rychlost cirkulace si regulujete přesně podle vašich potřeb pomocí 3 tlačítek rychlosti. Jednoduché a pohodlné ovládání ventilátoru Concept VS5130 je zajištěno dálkovým ovládáním. Ventilátor Concept VS5130 ve výšce 101 cm je možné nastavit na potřebnou výšku.

Concept VS5130

  • Sloupový ventilátor
  • 3 provozní režimy: základní, spánek, přirozený vánek
  • 3 rychlostí proudění vzduchu
  • Nastavitelný časovač
  • Dotykový displej
  • Dálkové ovládání
  • Funkce automatické rotace
  • Příkon: 50 W

Elegance spojená s bezpečností

Sloupový ventilátor Concept VS5130 je nepřehlédnutelným doplňkem v každé místnosti díky svému elegantnímu designu. Bezlopatkové provedení nepůsobí jen nadčasově, ale je také skvělou alternativou pro domácnosti s malými dětmi. Ventilátor Concept VS5130 je navržen na stabilní základně, která zajišťuje maximální bezpečnost během provozu a zabraňuje převrhnutí.

Osvěžení v správný čas

Ventilátor Concept VS5130 disponuje 3 úrovněmi proudění vzduchu a funkcí oscilace, která zajišťuje otáčení přístroji pro nejúčinnější proudění vzduchu v místnosti. Díky časovači s možností nastavení až na 15 hodin dáte sbohem usínání v horké pokoji. Po uplynutí nastaveného času se ventilátor automaticky vypne.

3 režimy na míru

Ventilátor Concept VS5130 nabízí na výběr 3 provozní režimy, které můžete jednoduše a pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače z postele nebo pohovky. Hned po spuštění začne ventilátor pracovat v základním režimu, který chladí místnost na nastavenou intenzitu. V režimu spánku ventilátor postupně po 30 minutách sníží intenzitu proudění na nejnižší úroveň, aby byl váš spánek naprosto nerušený. Nastavením režimu přirozený vánek si dokáže ve vaší místnosti navodit pocit proudění vzduchu v přírodě, protože ventilátor Concept VS5130 mění rychlost cirkulace vzduchu.

Jednoduché ovládání

Ovládání ventilátoru Concept VS5130 je zajištěno pomocí LED displeji nebo dálkovým ovladačem. Každá funkce je opatřena vlastním tlačítkem, což umožňuje snadné a intuitivní ovládání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 53 db
Dálkové ovládání Ano
Maximální výkon 50 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept VS5130

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi