Concept VP8090 Trooper Parquet


Sáčkový vysavač, Objem sáčku/nádoby: 3 l, Sací výkon: 700 W, Maximální hlučnost: 76 dB, Regulace výkonu, Operační rádius: 10 m, Omyvatelný filtr, Materiál rourky: kov, Hmotnost: 4,2 kg. Více info


Cena 1 939 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 19 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sáčkový vysavač Concept VP8090 Trooper Parquet disponuje výkonem až 700 W, což z něj dělá pomocníka, který si poradí s jakýmkoliv povrchem. Podlahová ECO hubice na koberce, předložky a běhouny zajišťuje vysokou účinnost vysávání. Po přepnutí klapky a vysunutí štětin je určena i k vysávání tvrdých podlah. Parketová hubice se speciálně navrženou technologií pro šetrný úklid je určena pro úklid všech tvrdých podlah. Ve výbavě se také nachází speciální hubice 2 v 1, která spojuje štěrbinovou hubici a prachový kartáček v jedno.

Concept VP8090 Trooper Parquet

 • Podlahový vysavač
 • Omyvatelný HEPA filtr 13
 • Kapacita sáčku: 3 l
 • Elektronická regulace výkonu
 • Délka kabelu: 7 m
 • Délka teleskopických trubek: 78 cm
 • Vertikální a horizontální parkovací poloha
 • Pojistka proti zavření bez sáčku
 • Automatický naviják kabelu
 • Papírový sáček součástí balení
 • Příkon: 700 W
 • Barva: bílá

Radost při úklidu

Díky akčnímu rádiu až 10 m bude úklid opravdu jednoduchý a nebudete se muset trápit tím, že váš kabel není dostatečně dlouhý. Všechny vysáté nečistoty jsou odvedeny do velkého 3l sáčku. Omyvatelný HEPA filtr 13 zachycuje i ty nejjemnější částice, jako je prach nebo pyl, což ocení hlavně lidé trpící alergiemi.

ECO podlahová hubice

Podlahová ECO hubice ve spojení s výkonným 700W motorem zaručuje maximální účinnost při vysávání. ECO podlahová hubice je navržena a určena k vysávání koberců, předložek a běhounů. Po jednoduchém přepnutí klapky a vysunutí štětin ji můžete dále používat i na úklid tvrdých podlah.

Parketová hubice

Na úklid tvrdých podlah se ve výbavě vysavače Concept VP8090 Trooper Parque nachází parketová hubice, která je určena pro úklid všech druhů tvrdých podlah. Její speciálně navržená technologie zajišťuje šetrný úklid, aby nedošlo k poškrábání nebo poškození podlahy.

Štěrbinová hubice s prachovým kartáčkem

Součástí výbavy vysavače Concept VP8090 Trooper Parque je i speciální hubice 2 v 1, která spojuje štěrbinovou hubici a prachový kartáček v jedno příslušenství. Díky tvaru štěrbinové hubice bude snadný i úklid těžko přístupných míst. Po přiklopení prachového kartáčku dokážete šetrně odstranit prach.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva bílá
Hmotnost 4.2 Kg
Maximální hlučnost 76 db
Maximální příkon 700 W
Operační rádius 10 m
Indikátor plného sáčku/nádoby Ne
Objem sáčku/nádoby 3 L
Typ sáčku papírové
Regulace výkonu Ano
Umývatelný filtr Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept VP8090 Trooper Parquet

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi