Concept RK3252


Materiál: nerez, Zvuková signalizace: Ne, Příkon: 2200 W, Nastavitelná teplota: Ne, Objem: 1200 ml,


Cena 699 Kč

6,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Rychlovarná konvice Concept RK3252 v tmavém nerezovém provedení se hodí do každé moderní kuchyně. Díky kvalitním materiálům bude uvařená voda bez zápachu a vysoký výkon až 2 200 W se postará o to, že nebudete muset na ohřátí vody čekat dlouho. Abyste měli dobrý přehled o celkovém obsahu vody, nechybí zde ani vodoznak umístěný v zadní části konvice. S objemem 1,2 l (připravíte až 5 šálků), zakrytým topným tělesem a vyjímatelným sítkem jednoduše a rychle připravíte perfektní občerstvení. Konektor britské značky STRIX je zárukou vysoké kvality a prodlužuje životnost spotřebiče. O bezpečnost se postará trojitý bezpečnostní systém. Barva: tmavý nerez.

Rychlovarná konvice Concept RK3252

 • Příkon: 2 200 W
 • Objem konvice: 1,2 l
 • Přehledný vodoznak
 • Kvalitní značkový konektor STRIX
 • Vyjímatelný filtr proti usazeninám
 • Světelná kontrolka provozu
 • Otočná základna o 360 °C
 • Trojnásobná bezpečnostní pojistka
 • Podstavec s prostorem pro uschování přívodního kabelu
 • Materiál: ušlechtilá nerezová ocel
 • Barva: tmavý nerez

Elegantní a výkonná

Nerezová rychlovarná konvice Concept RK3251 je zhotovena z ušlechtilé nerezové oceli, takže je odolná proti korozi, nenáročná na údržbu a má dlouhou životnost. Snadnou manipulaci zajistí tlačítko na rukojeti pro rychlé otevírání víka a široké hrdlo zase snadné nalévání vody do šálků. S objemem 1,2 l připravíte až 5 šálků vašeho oblíbeného horkého nápoje.

Jednoduchá manipulace a údržba

Manipulace s rychlovarnou konvicí Concept RK3251 bude opravdu jednoduchá. Varná konvice je vybavena kruhovou základnou. Tuto konvici můžeme uložit na podstavec v jakémkoli úhlu a vždy to bude správně! Abyste měli dobrý přehled o celkovém obsahu vody, nechybí zde ani vodoznak umístěný v zadní části konvice. Konvice je vybavena skrytým topným tělesem a vyjímatelným filtrem pro snadnou a rychlou údržbu.

Značkový konektor STRIX

Konvice RK3252 je osazena konektorem britské značky STRIX, který je zárukou vysoké kvality a prodlužuje životnost spotřebiče.

Bezpečnostní funkce

Trojnásobný bezpečnostní systém zaručí, že se konvice automaticky vypne po dosažení bodu varu, pokud ji vytáhnete z podstavce nebo v případě, že ji omylem zapnete prázdnou. Vypínač umístěný pod rukojetí slouží současně jako kontrolka provozu. Rozsvítí se vždy, když je konvice zapnutá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2200 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1200 ml

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept RK3252

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno