Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IA

 • Výprodej

Tyčový vysavač, Vysává a mopuje najednou, Odnímatelný ruční vysavač, Provozní doba: 90 min., Osvětlení vysávané plochy, Automatická detekce povrchu, Flexibilní ohebný kloub, Pro domácnosti se zvířaty, Objem: 0,6 l, Vyjímatelná baterie, Informační display, Maximální hlučnost: 88 dB, Hmotnost: 3,81 kg. Více info


Cena 14 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 145 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

S tyčovým vysavačem Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IA dosáhnete inteligentního a efektivního úklidu. Díky nejmodernějšímu digitálnímu bez-uhlíkovému motoru a sacímu výkonu až 230 aW je vysávání dokonalé. S 3 000mAh Li-Ion baterií může být v provozu až 90 minut. Nabízí také funkci mopování a 4 režimy vysávání pro různé typy podlah. Flexibilní ohebný kloub a digitální displej zajišťují snadné a pohodlné ovládání.

Tyčový vysavač Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IA

 • Cyklónový bateriový vysavač 4 v 1 s příkonem 680 W
 • Bezkartáčová technologie s nejmodernějším digitálním bezuhlíkovým motorem
 • Systém Typhoon se sacím výkonem až 230 aW
 • Až 90 minut provozu s Li-Ion baterií s kapacitou 3 000 mAh
 • Digitální displej, který zobrazuje aktuální kapacitu baterie, režim vysávání a úroveň sacího výkonu
 • 4 režimy vysávání (Eco, střední, vysoký, automatický)
 • Automatický režim, kdy si vysavač sám nastaví výkon vysávání
 • LED osvětlení na hubici
 • Kapacita prachové nádoby až 600 ml
 • Automatický režim s umělou inteligencí 3Diana
 • Ovládání pomocí pomocné aplikace
 • Dobíjecí nástěnný držák
 • Praktická sada příslušenství

Inteligentní zařízení

Díky čipu 3Diana je tento tyčový vysavač Conga Rockstar 3000 Advance ErgoWet Connected IA součástí revoluce umělé inteligence. Senzory s umělou inteligencí sledují prachové částice, typ povrchu a analyzují vaše pohyby při vysávání a přizpůsobují výkon vysavače množství nečistot.

Vysávání bez překážek

Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IA je vysavač, který se nezalekne ani vysokých koberců nebo čalounění. Díky technologii Force Sonic a sacímu výkonu až 680 W je jeho čisticí výkon maximální. Systém Typhoon zajišťuje, že sací výkon dosahuje až 230 aW, což zaručuje extrémní úklid i těch nejodolnějších materiálů, jako jsou vysoké koberce nebo švy na čalounění. Vaše domácnost bude s tyčovým vysavačem vždy dokonale čistá.

Digitální bezuhlíkový motor

Vyšší výkon, nižší hlučnost a mimořádnou životnost zajišťuje digitální bezkartáčová technologie s nejmodernějším digitálním bezuhlíkovým motorem.

90 minut hloubkového čištění

Tyčový vysavač je vybaven 29,6V Li-Ion baterií s kapacitou 3 000 mAh, která vám zajistí až 90 minut nepřetržitého vysávání a plné nabití za pouhé 3-4 hodiny. Díky jeho výkonu můžete vysávat celý dům bez nutnosti dobíjení. K dobíjení baterie slouží praktický držák, který je součástí balení. Stačí ji vložit do držáku a dobíjení může začít.

Ergo Wet vysává a myje zároveň

S tyčovým vysavačem Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IA s funkcí Ergo Wet můžete současně vytírat i vysávat. S tímto flexibilním pomocníkem budete vysávat a mýt jedním tahem, čímž zkrátíte časovou náročnost úklidu, jehož výsledek si zamilujete.

Výběr ze 4 režimů vysávání

Snadno zvolte jeden ze čtyř režimů Eco, Medium, Turbo a Auto pro dokonalé vysávání v závislosti na typu nečistot nebo povrchu. Pokud zvolíte režim Auto, automaticky a inteligentně upraví výkon vysávání. Jak je to možné? Díky senzorům rozpozná množství nečistot a sám určí výkon vysávání.

Kartáč Jaliscazo se postará o všechny nečistoty

Miliony mikrovláken kartáče Jaliscazo zachytí všechny nečistoty, jako jsou roztoči, prach nebo písek. O dlouhé vlasy a chlupy se postarají silikonové lopatky. S tímto vysoce výkonným kartáčem zajistíte čisté podlahy, koberce i čalounění.

Vysoce výkonná filtrace díky cyklonovému systému

Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IA je vybaven nejmodernější technologií Cyclonic System, která dokonale odsává a odděluje částice pomocí odstředivé síly. Tento vysavač si zachovává maximální účinnost po celou dobu své životnosti. Odstředivá síla odděluje větší částice od menších, zatímco malé prachové částice a alergeny zachycují dva vysoce účinné filtry.

Překvapivě velká kapacita zásobníku

Díky mimořádně velkému zásobníku, který pojme až 600 ml, můžete vysát celý dům, aniž byste museli zásobník vyprazdňovat od vysátých nečistot, což oceníte při efektivním vysávání.

Podrobnosti v aplikaci

Pomocí aplikace Cecotec můžetespravovat nastavení vysavače a sledovat jeho výkon. Můžete dokonce sledovat typ vysávaných nečistot, dokonce i drobné částice, jako je pyl.

Volnost pohybu

S tímto bezdrátovým tyčovým vysavačem vám nic neunikne. Díky možnostiotáčení o 360° a 90 minutám provozu můžete vysát každý kout vaší domácnosti.

Bohaté příslušenství

Tyčový vysavač Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IA se dodává s bohatým příslušenstvím, se kterým budete uklízet jako profesionál. Úklid jakéhokoli povrchu pro vás bude hračkou, protože odstraní veškeré nečistoty z každého koutu a váš dům bude detailně uklizený.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 3.81 Kg
Objem 0.6 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 90 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano
Vysává a mopuje najednou Ano
Automatická detekce povrchu Ano
Typ tyčového vysavače víceúčelový
Flexibilní ohebný kloub Ano
HEPA filtr Ne
Detekce znečištěného filtru Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi