Cecotec Conga 7490 Immortal Home X-Treme


Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou, Smart ovládání mobilem, Provozní doba: 120 min., Typ navigace: Laser, Permanentní mapa úklidu, Mapování více podlaží, Automatická detekce povrchu, Pro domácnosti se zvířaty, Automatické vysypání, Výška vysavače: 9,7 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Robotický vysavač Cecotec Conga 7490 Immortal Home X-Treme 4 v 1 je vybaven laserovou navigací a vyprazdňovací stanicí. Nabízí vysávání a mopování najednou, ovládání prostřednictvím mobilu a provozní dobu 120 minut. S laserovou navigací a permanentní úklidovou mapou zvládne mapování více podlaží povrchu. Automaticky detekuje povrch a je ideální pro domácnosti se zvířaty. Díky automatickému vysypání a výšce pouhých 9,7 cm je tento vysavač praktickým pomocníkem pro každou domácnost.

Robotický vysavač Cecotec Conga 7490 Immortal Home X-Treme

 • Inteligentní robotický vysavač 4 v 1
 • Mopování s technologií Wash4You, která díky elektronickému čerpadlu udržuje mop stále mokrý.
 • 3 úrovně intenzity dávkování vody
 • Stanice Conga Home vysává prach z prachové nádoby do uzavíratelného sáčku
 • Objem hygienického sáčku 3 litry
 • Inteligentní laserová navigace iTech Laser Eye 3.0
 • Sací výkon až 3 000 Pa
 • Turbo Clean Carpet automaticky aktivuje režim Turbo na kobercích
 • Výdrž baterie až 120 minut, dobíjí se a pokračuje v činnosti
 • Výběr místností k čištění s možností volby pořadí čištění a vlastností
 • Zakázané zóny, do kterých se vysavač nedostane
 • Mapování více podlaží, pamatuje si až 5 map
 • Multifunkční hlavní kartáč Brush Pro
 • 6 režimů úklidu a plánování úklidu
 • Ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a hlasových asistentů

Mimořádně přesná laserová navigace

Robotický vysavač mapuje celý prostor pomocí inteligentní laserové navigace iTech Laser Eye 3.0. Naplánuje nejefektivnější a nejrychlejší trasu pro dokonalý úklid každé místnosti. Dokonale funguje i v úplné tmě.

Hravě uklidí všechny nečistoty

Díky technologii Force Clean a digitálnímu motoru s mimořádně dlouhou životností poskytuje silný sací výkon až 3 000 Pa. Tento model vysává všechny nečistoty bez zaváhání a námahy, čímž vytváří čisté a příjemné prostředí ve vaší domácnosti.

Podlahy plné lesku

Tento moderní přístroj dokáže podlahy nejen vysávat, ale také mýt, takže se vaše podlahy budou lesknout jako nikdy předtím. Jedinečná technologie Wash4You zajišťuje inteligentní a rovnoměrné dávkování vody prostřednictvím elektronického čerpadla, díky čemuž je mop vždy vlhký. Aplikace Cecotec nabízí možnost zvolit si jednu ze 3 úrovní intenzity dávkování vody, čímž umožňuje bezpečné vytírání všech typů podlah. Cecotec Conga 7490 Immortal Home X-Treme nabízí dokonalé výsledky díky speciálnímu pohybu ve tvaru Y, který si zamilujete.

Udělá vše za vás

Úklid, o kterém sní každý. Robotický vysavač totiž uklidí vaši domácnost a automaticky vysaje prach ze zásobníku na prach do uzavíratelného sáčku ve vyprazdňovací stanici Conga Home. Technologie Bag Detect vás navíc automaticky upozorní, když je sáček plný. S robotickým vysavačem Cecotec Conga 7490 Immortal Home X-Treme nebudete mít s úklidem žádné starosti.

Zbavte se prachu až na 12 týdnů

Díky velkorysému hygienickému sáčku o objemu 3 litry ve stanici Conga Home jej stačí vyměnit pouze 4krát ročně. Výhodou je, že sáček se po vytažení sám uzavře, čímž zabrání úniku prachu do ovzduší při jeho výměně.

Dokonalé plánování

Funkce Room Plan 2.0 umožňuje plánovat a nastavit úklid domácnosti podle vašich potřeb a preferencí. Aplikace Cecotec vás intuitivně provede procesem výběru místností a pořadí úklidu, kde můžete také nastavit požadovaný režim úklidu, výkon vysávání a množství vody pro mopování. Díky této funkci máte plnou kontrolu nad tím, kdy a jak uklízet.

Mapování více podlaží

Důkladný úklid si můžete užít i ve vícepodlažních domech. Robotický vysavač dokáže mapovat více pater a zapamatuje si až 5 map. Mapy lze navíc rozdělit na jednotlivé místnosti spolu s omezenými zónami, kam vysavač nebude mít přístup.

Vysavač má přístup tam, kam určíte

Určete zakázané zóny, kam robotický vysavač Cecotec Conga 7490 Immortal Home X-Treme nebude mít přístup. Zajistíte tak bezpečnost v okolí kabelů, křehkých předmětů nebo hraček.

120 minut provozu

Li-Ion baterie Immortal poskytuje silný a dlouhotrvající výkon pro vaše potřeby úklidu. S kapacitou 2 600 mAh poskytuje až 120 minut nepřetržitého úklidu, čímž zajišťuje plnou autonomii při práci. Vysavač je vybaven technologií Total Surface 2.0, která zajistí, že robot vždy dokončí úklid vaší domácnosti. V případě, že má vybitou baterii, vrátí se nejrychlejší cestou do stanice, dobije se a pokračuje v úklidu.

Vhodný do každé domácnosti

Robotický vysavač Cecotec Conga 7490 Immortal Home X-Treme se díky svým 6 režimům úklidu přizpůsobí každé domácnosti. Na výběr máte ze 3 úrovní sacího výkonu, navíc je vhodný pro všechny typy podlah. Vytírá koberce s výškou vlasu až 1 cm a technologie Turbo Clean Carpet vždy aktivuje režim Turbo, který zajistí hloubkové vysávání koberců.

Multifunkční kartáč, který vás ohromí svou funkčností

Hlavní kartáč vysavače Brush Pro je tvořen kombinací štětin a gumových lamel. Je určen k čištění všech typů podlah a koberců s výškou vlasu do 1 cm. Kromě toho jej lze použít i při vytírání. O prach a nečistoty podél stěn se účinně postarají 2 boční kartáče. Dokonalý výsledek úklidu je zaručen.

Inteligentní ovládání

Robotický vysavač lze snadno ovládat z mobilního telefonu nebo prostřednictvím hlasového asistenta. Prostřednictvím aplikace Cecotec můžete spustit nebo naplánovat úklid, zadat pořadí místností, zvolit režim úklidu, nastavit sací výkon, intenzitu dávkování vody při mopování. Celý provoz vysavače lze sledovat kdykoli a kdekoli, což usnadňuje úklid.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 120 min.
Automatické vysypání Ano
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Laser
Mapování více podlaží Ano
Automatická detekce povrchu Ano
Funkce dobít a pokračovat Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Cecotec Conga 7490 Immortal Home X-Treme

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi