Canyon CNE-SB11BB černý


Fitness náramek, LCD barevný displej, Počet dní výdrže baterie: 5, Bluetooth, Vodovzdornost: vodotěsný, Funkce: krokoměr, monitoring spánku, notifikace, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Canyon CNE-SB11BB je elegantní fitness náramek v černém provedení, který vás potěší množstvím zajímavých a užitečných funkcí. Jeho dominantou je barevný LCD displej s úhlopříčkou 0,96" a rozlišením 160 × 80 pixelů s vynikající čitelností. O ovládání se postará dotykové tlačítko, které je umístěno pod displejem. Náramek je schopen zaznamenávat až 8 sportovních aktivit. Mezi další funkce patří sledování tepové frekvence, monitoring spánku včetně jeho fází, krokoměr, chytré notifikace a další. Výhodou je zvýšená voděodolnost dle certifikace IP67. Integrovaná baterie s kapacitou 110 mAh poskytne dostatek energie až na 5 dní aktivního používání. Náramek je kompatibilní s platformami Android a iOS.

Stylové provedení a pěkný displej

Canyon CNE-SB11BB vyniká stylovým a ergonomickým provedením. Konstrukce je navíc velmi lehká a celková váha dosahuje pouze 25,3 g, takže vás náramek nebude nijak omezovat během sportování. Hlavní součástí náramku je 0,96" LCD displej s rozlišením 160 × 80 pixelů. Displej vyniká také perfektní čitelností a pěkným barevným podáním. Zároveň vám poskytne veškeré potřebné informace o vašem tréninku.

Monitoring sportovních aktivit a srdce

Mezi hlavní funkce tohoto náramku patří monitorování sportovních aktivit. Na výběr budete mít celkově 8 režimů přednastavených aktivit, které obsahují běh, cyklistiku, badminton, basketbal, fotbal, stolní tenis, lezení a chůzi. Pokud jste mezi výčtem nenašli svůj oblíbený sport, lze aktivovat režim více sportů. Canyon CNE-SB11BB je dále vybaven optickým senzorem tepové frekvence, který vám zprostředkuje přehled o aktivitě vašeho srdce během dne při odpočinku i sportování. K tomu si navíc můžete změřit i aktuální saturaci krve kyslíkem (SpO2).

Informace o vašem spánku

Tento náramek je i dobrou volbou pro ty, kteří by se rádi dozvěděli něco o kvalitě svého spánku. Canyon CNE-SB11BB umožní jeho sledování včetně jeho fází. Každé ráno tak budete mít k dispozici přehled o tom, jak kvalitní váš spánek byl. Náramek je vybaven i budíkem a inteligentním buzením, takže vás dokáže i jemně vzbudit v ten správný čas. Mezi dalšími funkcemi se nachází podpora chytrých notifikací, vyhledání náramku a telefonu, možnost dálkového ovládání fotoaparátu prostřednictvím aplikace a upozornění na dlouhodobou neaktivitu. 

Dlouhá výdrž

Canyon CNE-SB11BB dostal do výbavy baterii s kapacitou 110 mAh. Baterie pojme dostatek energie až na 5 dní aktivního provozu. V pohotovostním režimu dosahuje výdrž až 10 dní. Nabíjení probíhá prostřednictvím USB a trvá okolo 2,5 hodin. Další praktickou vlastností tohoto náramku je zvýšená odolnost vůči prachu a vodě dle certifikace IP67. Náramek tak odolá potu, dešti a také krátkodobému ponoření do vody v maximální hloubce 1 metr.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce krokoměr, monitoring spánku, notifikace
Výdrž baterie v dnech 5
Vodovzdornost vodotěsný

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canyon CNE-SB11BB černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi