Canon EOS RP + RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM


Set bezzrcadlovka + objektiv, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 26,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 23,98 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Canon RF, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 31 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 320 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Canon EOS RP je kompaktní a lehký bezzrcadlový fotoaparát. Vybavený je Full-Frame CMOS snímačem s maximálním rozlišením 26,2 Mpx. Bajonet fotoaparátu je kompatibilní s RF objektivy. Integrovaný obrazový procesor DIGIC 8 dosahuje vynikajících výsledků při zpracování fotografie. Automatické a velmi rychlé zaostřování Dual Pixel CMOS AF zaručí, že vaše snímky budou perfektně ostré i za horších světelných podmínek. Fotoaparát je dále vybavený výklopným 3" displejem s rozlišením přesahujícím milion pixelů. Nechybí ani elektronický OLED hledáček s 2,36 miliony body a integrovaný blesk s širokou škálou nastavení a režimů. Fotoaparát umožňuje nahrávání videa až ve 4k rozlišení. Dále je vybavený podporou Wi-Fi a Bluetooth. V balení se nachází objektiv RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM.

Kompaktní provedení

Fotoaparát Canon EOS RP vyniká svým velmi kompaktním provedením oproti klasickým zrcadlovým fotoaparátům. Přestože je menší, poskytuje spoustu výkonu pro tvorbu velmi kvalitních fotografií. Tento plnoformátový fotoaparát s vámi bude vždy držet krok při vaší jedinečné tvorbě. Celková váha zařízení dosahuje pouhých 485 gramů. Snímač je umístěný v těsné blízkosti bajonetu, což umožňuje průchod většího množství světla, díku tomu bude tvorba fotografií opravdové potěšení. 

Plnoformátové snímky

Jádrem fotoaparátu je plnoformátový Dual Pixel CMOS snímač s maximálním rozlišením 26,2 Mpx. Tento snímač byl navržený tak, aby každý jeho pixel byl schopný zaostřit a zpracovat obraz, díky tomu je dosaženo vysoké kvality výsledných snímků. Snímač spolupracuje s novým obrazovým procesorem DIGIC 8, který dosahuje vynikajících výsledků při zpracování obrazu. Procesor zvládne zpracovat obraz v rychlejším čase a konečná fotografie má skvělou kvalitu již ve fotoaparátu. K tomu ještě napomáhá technologie DLO, která opravuje optické vady a ztráty tak, aby se výsledný snímek přiblížil co nejvíce tomu, jak scénu vidí naše oko.

Velmi pohodlné ovládání

Při vývoji fotoaparátu bylo myšleno i na komfort uživatele při jeho používání. Dominantou zařízení je ergonomický úchop, který poskytuje velmi příjemné a jisté držení fotoaparátu po celý den. Veškerá tlačítka a ovládací prvky jsou umístěny tak, aby k nim měl uživatel vždy pohodlný přístup. Pomocí těchto tlačítek a ovládacích prvků získáte maximální kontrolu nad svým zařízením, což vám umožní vytvářet fotografie přesně podle vašeho gusta. Pokud se budete chtít plně soustředit na kompozici fotografie, můžete přepnout fotoaparát do automatického režimu a veškerá potřebná nastavení, včetně zaostření, vykoná za vás.

Dual Pixel CMOS AF

Canon EOS RP je vybavený novým systémem automatického ostření, které vám umožní vytvářet ostré fotografie za téměř jakýchkoliv podmínek. Rychlost ostření tohoto fotoaparátu se řadí k nejrychlejším na světě, trvá pouhých 0,05 sekundy. Výhodou je také možnost 4 779 nastavitelných pozic pro zaostřování. Další skvělou funkcí tohoto inovativního fotoaparátu je možnost zaostřování očí. Tato funkce vám tak umožní vytvářet dechberoucí portréty, na kterých vynikne každičký detail. Zaostřování očí funguje v režimech One-Shot AF, Servo AF a Servo AF při záznamu filmu. To vám umožní perfektně zachytit statické i pohybující se objekty s dokonale zaostřenýma očima.

Elektronický hledáček a výklopný displej

Pohodlné ovládání tohoto fotoaparátu nezajišťuje pouze perfektní ergonomie a skvěle umístěná tlačítka, ale také 3" LCD výklopný displej, který je navíc dotykový. Díky tomuto displeji můžete jednoduše měnit nastavení, zvláště místa zaostření a také fotografovat z netradičních úhlů a zároveň mít plnou kontrolu nad aktuálním nastavením a nad kompozicí právě vznikající fotografie. Displej nabízí také skvělé rozlišení, které přesahuje 1 milion pixelů. Samozřejmostí je také elektronický OLED hledáček s velmi jemným rozlišením dosahujícím hodnoty 2,36 milionu pixelů. Tento hledáček pokrývá 100 % zorného pole, takže budete mít maximální kontrolu nad fotografováním. Dále také umožňuje zobrazení aktuálních nastavení včetně hodnoty clony a času závěrky.

Kvalitní videozáznamy

Bezzrcadlový fotoaparát Canon EOS RP dále umožňuje nahrávání velmi kvalitních videí. Maximální podporované rozlišení je 4k. Maximální snímková frekvence u tohoto rozlišení činí 30 snímků za sekundu. Při snížení kvality na FullHD rozlišení umožní fotoaparát pořizovat velmi plynulé záběry s 60 snímky za vteřinu. Nechybí ani časosběrný 4k režim. Díky tomuto režimu vytvoříte poutavá videa, ve kterých bude zachycený i ten nejmenší detail. Fotoaparát je vybavený sběrnicí UHS-II, která umožní pohodlné ukládání videí bez ztráty kvality a zasekávání. Samozřejmostí je i rychlejší uložení fotografií. Tato sběrnice je i zpětně kompatibilní se staršími SD kartami.

Bezdrátové technologie a tiché snímání

Podpora bezdrátových technologií Wi-Fi a Bluetooth vám umožní využívat váš fotoaparát opravdu naplno. Prostřednictvím těchto technologií je možné ovládat fotoaparát na dálku a provádět i potřebná nastavení. Dálkově ovládanou spoušť oceníte především při fotografování ze stativu, kdy i sebemenší otřes při delších expozicích může zničit celý záběr. Bezdrátově můžete přenášet do chytrých zařízení i pořízené snímky a videa. Fotoaparát také disponuje velmi tichým snímáním a detekcí mihotání, která umožní tvorbu pěkných snímku při umělém osvětlení, hlavně pod zářivkami a LED lampami. 

Canon RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM

V balení s fotoaparátem se také nachází objektiv Canon RF 24-105 mm f/4-7.1 IS STM, který nabízí skvělou kvalitu obrazu od kraje do kraje. Vestavěný optický stabilizátor tohoto objektivu účinně snižuje chvění s korekcí až 5 EV. To znamená spolehlivější výkon při natáčení nebo fotografování z ruky a jasnější detaily v situacích se slabým osvětlením, kdy byste museli zvýšit citlivost ISO nebo snížit rychlost závěrky. Objektiv využívá krokový motor, který dokáže tiše a plynule zaostřovat při záznamu videa, a to i při slabém osvětlení. Díky tomu je tento objektiv ideální volbou pro tvůrce obsahu. Motor ostření zajišťuje rychlé automatické ostření i během natáčení. Pomocí zaostřovacího kroužku můžete upravit řadu nastavení včetně rychlosti závěrky, clony, kompenzace expozice, vyvážení bílé, výběru oblasti AF a dalších. Tento zaostřovací kroužek lze díky speciálnímu přepínači rychle nastavit na AF, MF nebo Control.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 26.2 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EOS RP + RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi