Canon EOS R6 tělo černá

Digitální fotoaparát, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 20 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 25 sn/s, Rychlost sériového snímání: 12 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Canon RF, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Fotoaparát Canon EOS R6 v elegantním černém provedení nabízí úžasné schopnosti systému EOS R a dává fotografům možnost tvořit dokonale ostré snímky a videa přímo z ruky. Výkonný, všestranný plnoformátový přístroj se vyznačuje špičkovou rychlostí ve své třídě. Pro vytvoření fotografií a videí využívá obrazový snímač full-frame CMOS snímač s rozlišením 20,1 Mpx. Obrazový procesor Digic X se postará o věrné zachycení snímaného objektu. Fotoaparát disponuje úžasným rozsahem citlivosti ISO až 100-102400. Dokáže nahrávat videa v 4K kvalitě se snímkovou frekvencí 60 fps. Výklopný LCD displej lze ovládat dotykem. Kromě všeho nechybí ani 2 sloty na paměťové SD karty s podporou UHS-II. Fotoaparát poskytuje připojení Wi-Fi s podporou NFC a Bluetooth a GPS. Typ bajonetu je RF.

Obrazový snímač a procesor

Fotoaparát je vybavený skvělým full-frame CMOS snímačem s rozlišením 20,1 Mpx. Můžete se těšit na ostré fotografie plných detailů, bohatých a přirozených barev. Vaše záznamy či fotky si můžete prohlížet již během fotografování na 3" dotykovém LCD displeji s možností vyklopení. Kromě všeho je foťák vybaven skvělým procesor DIGIC X kteří přináší nekompromisní výkon umožňující vyfotit až 240 RAW snímků nebo přes 1 000 fotografií JPEG v jediné sekvenci rychlostí 12 sn./s. Fotoaparát má 2 sloty na paměťové karty, které podporují rychlé karty SD UHS-II.

Profesionální výbava

Canon EOS R6 v elegantním černém provedení vám poskytne tu nejlepší výbavu. Díky vysoké citlivosti ISO 100- ISO 102400 je pro vás digitální bezzrcadlovka tou správnou volbou i při zhoršených světelných podmínkách. Díky možnosti využití výměnných objektivů můžete dosáhnout ostré a detailní záběry v úžasném rozlišení a posouvat tak vaši tvořivost na stále vyšší úroveň. Typ bajonetu je Canon RF. Fotoaparát disponuje i skvělou Li-Ion baterií s kapacitou až 2130 mAh.

Nekompromisní stabilizace obrazu

Fotoaparát nabízí 5osý stabilizátor obrazu s ochranou vůči otřesům až 8 EV. Vaše fotografie tak budou ostré a kvalitní za každých podmínek. Stabilizace je dostupná i při videích prostřednictvím systému Movie Digital IS, který navíc přináší další vrstvu stabilizace pro profesionální tvorbu. Když navíc využijete objektivy typu RF se systémem zabudované optické stabilizace obrazu, systémy inteligentně spolupracují pro ještě působivější výsledky.

Nahrávání videa ve rozlišení 4K 60 fps

Kromě snímků umožňuje snímač i nahrávání videa v rozlišení až UHD 4K při rychlosti až 60 snímků za sekundu, spolu s rozlišením Full HD při 120 snímcích za sekundu. Oba formáty lze nahrávat v 10bitovém formátu 4:2:2 a pro lepší kontrolu nad barevným kontrastom a pro výstup s vysokým dynamickým rozsahem je podporován i Canon Log a HDR-PQ.

Spolupráce zařízení a odolnost

Fotoaparát Canon EOS R6 v sobě skrývá Wi-Fi připojení s podporou NFC a Bluetooth. Pomocí těchto technologií a aplikace ve vašem telefonu můžete jednoduše a rychle sdílet snímky a videa do celého světa. Kromě všeho je samozřejmostí i GPS. Fotoaparát také disponuje skvělou odolností vůči vodě a prachu a zvládne nahrávání i v zhoršeném počasí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ano
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 20 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače Full Frame

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EOS R6 tělo černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi