Braun Silk-expert Pro 5 PL5257 se 4 doplňky

 • Cashback 1 000 Kč
 • Výprodej

IPL epilátor, Počet rychlostí: 10, Holicí strojek, Hmotnost: 1638,50 g. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Braun Silk-expert Pro 5 PL5257 je špičkový epilátor s technologií intenzivního pulzního světla (IPL), který vám umožní trvale odstranit nežádoucí viditelné chloupky v pohodlí domova. Poskytuje až 12 měsíců hladké pokožky v pohodlí domova s viditelnou redukcí chloupků za pouhé 3 týdny. Je vybaven technologií Skin pro 2.0 Sensor, která se automaticky přizpůsobuje různým odstínům pleti. Má 2 režimy citlivosti, které se přizpůsobí pohodlí vaší pokožky během používání. Díky 125 zábleskům za minutu poskytuje méně vynechaných míst při klouzání po pokožce. Součástí balení je 1× holicí strojek Silk-expert Pro 5 se standardní hlavicí, 1× široká hlavice, 1× přesná hlavice, 1× holicí strojek Venus Extra Smooth a 1× pouzdro.

Braun Silk-expert Pro 5 PL5257

 • Špičkový IPL epilátor se 4 kusy příslušenství: široká hlava, přesná hlava, holicí strojek Venus, měkké pouzdro
 • 12 měsíců hladké pokožky
 • Viditelné výsledky již za 3 týdny
 • Profesionální senzor Skin Pro 2.0 (SensoAdapt™ ) automaticky a plynule upravuje výkon podle odstínu vaší pleti v 10 úrovních intenzity
 • 125 záblesků za minutu pro odstranění přehlédnutých míst
 • Vybaven 2 šetrnými režimy, které snižují intenzitu světla v citlivých oblastech, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin
 • * 74% redukce chloupků po 12 aplikacích 1× týdně - kombinovaná hodnota pro oblast bikin, nohou a podpaží. Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit
 • Obsah balení: 1× Silk-expert Pro 5 se standardní hlavicí, 1× široká hlavice, 1× přesná hlavice, 1× holicí strojek Venus Extra Smooth a 1× pouzdro

Nová zbraň proti nežádoucím chloupkům

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro 5 PL5257 - vaše nová zbraň v boji za dokonale hladkou pokožku. Tento výrobek využívá pokročilou technologii IPL, což v praxi znamená rychlé a účinné odstranění chloupků přímo u vás doma. S tímto epilátorem zaznamenáte první výsledky již za 3 týdny. A co je na tom nejlepší? Díky pokročilé technologii IPL se můžete těšit z hladké pokožky až 12 měsíců.

Automatické nastavení intenzity podle odstínu vaší pokožky

Vysoce účinný IPL epilátor Braun Silk-expert Pro 5 PL5257 je vybaven senzorem s nejnovější technologií Skin Pro 2.0 (SensoAdapt™). Tento jedinečný senzor dokáže automaticky nastavit intenzitu světla v 10 úrovních podle odstínu vaší pokožky, čímž zajišťuje maximální účinnost a bezpečnost při každém použití v různých oblastech vašeho těla.

 

Méně vynechaných míst

Inovativní senzor Skin Pro 2.0 nepřetržitě snímá tón vaší pokožky až 80krát za sekundu, aby bylo ošetření pro vaši pokožku co nejlepší a nejšetrnější. IPL epilátor Braun Silk-expert Pro 5 PL5257 zanechává méně neošetřených míst. Vydává až 125 záblesků za minutu pro snadné ošetření a lepší pokrytí pokožky, což zajišťuje mnohem méně vynechaných míst. To z něj dělá opravdu skvělý nástroj v boji proti nežádoucímu a neoblíbenému ochlupení.

Skvělé výsledky i v obtížných oblastech

Je vybaven 2 režimy intenzity jemného světla, s nimiž si můžete přizpůsobit ošetření podle své citlivosti a epilované oblasti. IPL epilátor se snadno používá a přináší účinné výsledky, které zanechají vaši pokožku hladkou a svěží i v těch nejchoulostivějších oblastech.

Přesné odstranění chloupků na každé části těla

Tento vysoce účinný přístroj je dodáván se 3 nástavci (přesný, standardní a široký), které jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily každé části vašeho těla a zajistily přesné a účinné odstranění chloupků. Přesný nástavec je ideální pro citlivé oblasti, jako jsou intimní partie a obličej, standardní nástavec zajišťuje rychlou a účinnou epilaci podpaží a široký nástavec je ideální pro větší oblasti, jako jsou horní část nohou nebo hrudník.

Pro koho je vhodný?

IPL epilátor je vhodný pro širší škálu odstínů pleti od světlejších po středně tmavé, s chloupky od přirozených blond až po tmavě hnědé a černé. Technologie IPL je nejméně účinná až nevhodná pro velmi světlé blond, červené/rezavé, šedé nebo dokonce bílé chloupky, protože je zde málo melaninu, který by absorboval světlo IPL. Zjistěte, zda je pro vás epilátor IPL vhodný, pomocí tabulky doporučení.

Obsah balení

 • 1× Braun Silk-expert Pro 5 se standardní hlavou
 • 1× široká hlava
 • 1× přesná hlava
 • 1× holicí strojek Venus Extra Smooth
 • 1× pouzdro

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 10

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Braun Silk-expert Pro 5 PL5257 se 4 doplňky

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Roman

30. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • funguje jak má
 • výsledky jsou brzy viditelné

S výrobkem jsem velmi spokojená.


JAROSLAV

4. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Velikost,která je pro určené použití perfekt,žádné nadměrné velikosti oproti konkurenci.
 • Zatím nic.

Ze strany obsluhy vyčerpávající info a doporučení.


Petra

15. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Zatím testujeme funkčnost, ale produkt dorazil v pořádku

MICHAL

2. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • funkčnost a vzhled
 • nic

Tento produkt je funkční a výsledky jsou patrné po několika použití.