Braun SI 5088 BK TexStyle 5 SI


Napařovací žehlička, Příkon: 2800 W, Vertikální napařování, Automatické vypnutí, Parní ráz: 220 g/min, Kontinuální výstup páry: 50 g/min, Odvápňovací systém, Kropení, Systém proti kapání, Objem vodního zásobníku: 300 ml, Délka kabelu: 2 m, Hmotnost: 1,4 kg. Více info


Cena 1 619 Kč

Sleva 19 % z předcházející ceny: 1 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

11×

96.4% Kvalita
Výborná

96.4% Hodnota za peníze
Výborná

11 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Napařovací žehlička Braun SI 5088 BK TexStyle 5 SI ve své výbavě kombinuje tři základní principy dobrého designu - jednoduchost, praktičnost a odolnost. Disponuje příkonem 2800 W a parní funkcí s výkonem až 50 g/min. v režimu Turbo. Samozřejmostí ve výbavě této napařovací žehličky je samočisticí funkce, která odstraňuje vodní kámen. Žehlička automaticky vypne po 8 minutách ve vertikální poloze a po 30 sekundách v horizontální poloze. Třešničkou na dortu je režim ECO, který ve srovnání s funkcí Turbo ušetří až 65% energie. Žehlička Braun disponuje 300ml nádobou na vodu. Nechybí ani ANTIDROP systém proti odkapávání vody při nízkých teplotách.

Braun SI 5088 BK TexStyle 5 SI

 • Žehlící plocha 3D FreeGlide
 • EloxalPlus
 • Přesná špička
 • Pokročilá technologie napařování - TexStyle 5
 • Nádržka na vodu a doplnění vody

Žehlící plocha 3D FreeGlide

Světově první žehlící unikátní plocha 3D FreeGlide s vzhůru zahnutými okraji a zkosenými hranami umožňuje efektivní pohyb žehličky ve všech směrech a bez pomačkání již vyžehleného prádla. Její tvar je inspirován snowboardem a zajišťuje snadný pohyb po látce všemi směry, 360°, (vpřed i vzad) pro snadné a efektivní žehlení. Žehlička se dostane i do méně přístupných míst, jako jsou záševky, zipy, knoflíky, volánky, záhyby. Žehlení nyní bude ještě mnohem jednodušší a rychlejší.

Výjimečná klouzava žehlící plocha EloxalPlus

Nejlepší žehlící plocha značky Braun s výjimečnou kluzností je 2x tvrdší než nerezavějící ocel. Díky tomu je odolná proti poškrábání a poskytuje dlouhodobou životnost a šetrnou péči o prádlo. Užijte si nejvyšší úroveň odolnosti a vynikající klouzavosti, které vám pomohou prádlo vyžehlit rychleji než kdykoli předtím.

Přesná špička pro precizní žehlení

Trojúhelníková špička žehličky s parním výstupem vám usnadní žehlení i těch nejvíce nepoddajných záhybů v místech, která se obtížně žehlí, jako jsou límce, záhyby.

Pokročilá technologie napařování

Nastavení parního výkonu umožňuje použití potřebného množství páry (0-50 g/min) k perfektnímu vyžehlení prádla. Funkce Turbo zvyšuje výkon konstantní páry, ta pak proniká do tkaniny rychleji a do větší hloubky. Parní ráz 220 g/min vám pak pouhým stisknutím tlačítka pomůže vyžehlit nepoddajné záhyby. Parní otvory jsou rozmístěny po celé žehlicí ploše, rovnoměrný parní výstup tak urychluje celý proces žehlení. Žehličku můžete navíc použít i pro vertikální napařování.

Vynikající výkon, rychlé nahřátí

Kombinace silného parního výstupu a vysokého příkonu výborně poslouží při jednoduchém a rychlém žehlení velmi pokrčeného prádla. Navíc se díky vysokému příkonu žehlička rychle nahřeje a během chvíle je připravena k žehlení.

Velká nádržka a snadné doplnění vody

Užijte si jednodušší a pohodlnější žehlení díky objemné nádržce na vodu, díky které není zapotřebí časté doplňování vody a odbíhání od žehlicího prkna. Žehličky mají větší otvor nádržky na vodu. Díky tomu je doplňování vody rychlejší a pohodlnější. Nový je také ergonomický tvar víka, které se nyní snáze otevírá a zavírá.

Péče pro dlouhodobou životnost žehliček

Všechny žehličky Braun jsou vhodné pro vodu z vodovodního kohoutku. Aby měly žehličky co nejdelší životnost, je důležitá péče a žehličku pravidelným odvápňováním. Postup je velmi jednoduchý a jak na to, naleznete kromě za krokem v přiloženém manuálu.

Automatické vypnutí pro bezpečnost domácnosti

Funkce automatického vypnutí vypne napařovací žehličku po 8 minutách ve svislé poloze nebo po 30 sekundách ve vodorovné poloze. Tato funkce zajišťuje bezpečnost a současně šetří energii. Ať už si uděláte přestávku nebo potřebujete rychle odejít, už se nemusíte obávat zapomenuté horké žehličky doma.

Bez mokrých skvrn na prádle

Už žádné mokré skvrny od vody a kapání během žehlení, a to ani pokud žehlíte při nízkých teplotách. Díky speciální funkci AntiDrip už nemusíte ztrácet čas, abyste vysušovali mokré skvrny na prádle.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 300 ml
Parní ráz 220 g/min
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

11 recenzí Braun SI 5088 BK TexStyle 5 SI

96.4% Kvalita
Výborná

96.4% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Danuše

18. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Krásný design.
 • Při odložení na výšku si občas sedne na kabel.

Žehlička je pěkná ,hladce a lehce se s ní žehlí.<br />


TOMÁŠ

14. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • ergonomie
 • design
 • nenašli jsme nic

doporučujeme !


Josef

17. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáTomáš

15. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Cena

Prý dobře žehlí, bál jsem se, že bude pro mamku těžká. Doporučuji zvážit stávající žehličku, ať potom víte, do čeho jdete.