Braun MQ9195 XLI MultiQuick 9


Tyčový mixér, Příkon: 1200 W, Ergonomická rukojeť, Pulzní spínač, Drcení ledu, Obsah balení: Příslušenství, Barva: mix barev. Více info


Cena 6 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 65 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tyčový mixér Braun MQ9195 XLI MultiQuick 9 je vybaven výkonným 1 200 W motorem pro efektivní mixování. Díky technologii ActiveBlade s pohyblivou mixovací nohou a nožem je příprava jídel jednodušší a rychlejší. Advanced SmartSpeed umožňuje plynulé ovládání rychlostí, zatímco technologie SplashControl zabraňuje rozstřiku surovin.

Braun MQ9195 XLI MultiQuick 9  tyčový mixér

  • Výkonný 1 200 W motor
  • ActiveBlade s pohyblivou mixovací nohou a noži
  • Advanced SmartSpeed pro plynulé ovládání rychlosti
  • SplashControl proti rozstřiku surovin
  • Kostičkovač

Nový 1 200W MultiQuick 9 je nyní ještě lepší a výkonnější. Díky technologii ActiveBlade a PowerBell Plus dokážete i z těch nejtvrdších surovin vytvořit nejjemnější kulinářské kreace. V kombinaci s intuitivním a plynulým ovládáním rychlosti Advanced SmartSpeed, 3 režimy rychlosti iMode a technologií proti rozstřiku surovin SplashControl zvládnete v kuchyni téměř všechno. Mixujte, sekejte, krájejte, strouhejte, šlehejte, melte, hněťte, pasírujte a kostičkujte. Stačí vyměnit pestré příslušenství pouhým jedním kliknutím. MultiQuick 9 je více než jen tyčový mixér. Užijte si revoluční přípravu pokrmů přímo ve vaší kuchyni.

Nejvýkonnější motor Braun

Díky výkonnému motoru s příkonem 1 200 W a technologii ActiveBlade dokáže proměnit i ty nejtvrdší suroviny v ty nejjemnější kulinářské lahůdky. Nový MultiQuick 9 je vybaven řadou nových, nejmodernějších technologií s novými možnostmi příslušenství.

Rychlejší výsledky s ponorným mixérem

Nejvýkonnější a nejsilnější motor Braun má nyní příkon 1 200 W. S tímto výkonným přístrojem dosáhnete dokonalých výsledků až o 60 % rychleji, a to i při zpracování těch nejtvrdších surovin. Díky němu můžete vytvářet i ty nejjemnější pokrmy. (*ve srovnání s MQ100)

Poradí si s každou surovinou

Díky unikátní technologii ActiveBlade je pohyblivá nejen mixovací noha, ale i nože uvnitř zvonu. PowerBell Plus má navíc uprostřed další mlecí nůž, který umožňuje mixéru rozmixovat větší množství surovin na jedno otočení. Kombinací těchto funkcí dokáže mixér rozmixovat větší kusy surovin, ale také tvrdé nebo malé přísady dvakrát jemněji a bez námahy. Tvrdší přísady, jako jsou ořechy, semínka nebo kokos, lze snadno rozmixovat.

3 rychlostní režimy

MultiQuick 9 nabízí 3 rychlostní režimy, a to vysoký, nízký a pulzní, které optimalizují výkon mixování pro různé typy ingrediencí. Nízká rychlost je ideální pro měkké přísady, zatímco vysoká rychlost umožňuje využít plný výkon mixování pro tvrdé přísady. Pulzní rychlost zajišťuje rovnoměrné promíchání přísad a přispívá k dokonalým výsledkům. MultiQuick 9 nabízí inovativní řešení pro všestranné mixování.

Pokročilá technologie SmartSpeed

Jednoduché a intuitivní ovládání výkonu zajišťuje technologie Advanced SmartSpeed. Čím silněji stisknete tlačítko, tím větší výkon získáte a budete mít mixování zcela pod kontrolou. Ovládání je bezpečné, protože rukojeť mixéru je zajištěna protiskluzovou vrstvou.

Mixování bez nepořádku v kuchyni

Ponorný tyčový mixér Braun MultiQuick je vybaven technologií SplashControl. Tato jedinečná funkce s tvarem zvonu obráceným proti směru pohybu nožů eliminuje "hurikánový efekt" a zabraňuje rozstřikování surovin. S mixérem Braun MultiQuick tekutina při mixování neuniká z nádoby, což umožňuje mixování v kuchyni bez nepořádku.

Výměna příslušenství jedním kliknutím

Vyberte si to správné příslušenství pro své oblíbené speciality a příprava může začít. Systém výměny EasyClick Plus umožňuje snadnou a rychlou výměnu pouhým kliknutím.

Široký výběr příslušenství

Systém Braun MultiQuick nabízí široký výběr příslušenství. Mixuje, seká, krouhá, šlehá, krájí, strouhá, hněte, dělá pyré, mele, připravuje hranolky a nudle, dokonce i kostky. Kterékoli z příslušenství lze snadno vyměnit a nasadit, a vy se tak můžete v kuchyni stát mistrem. Navíc lze příslušenství rozebrat a umýt v myčce nádobí. Zároveň všechny části příslušenství, které přicházejí do styku se surovinami, neobsahují BPA.

Nové příslušenství, které potěší

Nástavec na krájení kostek potěší každého kulinářského nadšence. Toto příslušenství je součástí nového a většího procesoru, který strouhá najemno i nahrubo, seká, krájí, plátkuje, vyrábí tenké nudličky, hranolky a nyní i kostky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 6.8 cm
Hmotnost 999 g
Příkon 1200 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun MQ9195 XLI MultiQuick 9

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi