Oral-B EB 25-2 Triumph náhradní hlavice (2ks)

Popis produktu

Náhradní hlavice Triumph pro BRAUN EB 25-2. Vyměňte ve Vašem zubním kartáčku opotřebované kartáčky Oral-B za náhradní hlavice Triumph EB 25-2, které mají vlákna MicroPulse a Indicator

Zubaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě*

Kartáčkové hlavice Oral-B jsou vyvíjeny ve spolupráci se zubními lékaři. Kulatá kartáčková hlava je inspirována profesionálními nástroji dentistů. Jejich vlákna jsou při výrobě speciálně řezané laserem do zaobleného tvaru, a tím jsou velmi šetrné k zubní sklovině a dásním. Kartáčkové hlavice Oral-B jsou kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky (mimo kartáčku Pulsonic), pro dosažení dokonalé čistoty ústní dutiny.** Najděte si tu pravou kartáčkovou hlavici, která bude vyhovovat vašim potřebám.

 *na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech z roku 2014, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny
 **vs. čištění manuálním zubním kartáčkem

Vlákna MicroPulse

Kartáčková hlavice Oral-B Floss Action je vybavena unikátními vlákny MicroPulse, která hloubkově čistí mezizubní prostory a odstraňují ještě více zubního plaku. Vlákna pronikají hluboko do úzkých prostor zubů a odsraňují masivní depozity plaku. Vhodné pro uživatele, kteří vyžadují mimořádně důkladné čištění zubů. 

Kulatá hlava čistí lépe

Kulatá hlava Oral-B kopíruje tvar každého zubu. Výsledkem jsou čistější zuby a zdravější dásně.*

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem 

Kartáčkovou hlavu vyměňte každé 3 měsíce

Zubní lékaři doporučují vyměnit kartáčkovou hlavici každé tři měsíce za novou. Kartáčkové hlavice Oral-B mají vlákna Indicator, která postupně do poloviny vyblednou a upozorní vás na potřebu výměny.


Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Oral-B EB 25-2 Triumph náhradní hlavice (2ks)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi