Braun BR750 Satin Hair 7 Iontec

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

1 099 Kč

Rezervace je zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Cena v e-shopu:

1 099 Kč

Doprava zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Skladem 2-5 ks Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 10,99 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Mějte dokanalé účes díky ionizační kartáči Braun BR750 White. Tento kartáč vlasy upraví, vyžehlí, dodá jim krásný lesk a pomocí výkonného generátoru iontů vlasy hydratuje a eliminuje tak statickou elektřinu. Efektivní snižuje výskyt rozcuchaných vlasů, aby vlasy zůstaly znatelně hebké. Navíc výrazně snižuje tření, takže při použití kartáče na vlasy s technologií IONTEC potřebujete na česání vynaložit čtyřikrát menší sílu. Přinášela okamžitý lesk a hebkost při každém pohybu kartáčem, a to kdykoliv a kdekoliv jen jediným stisknutím tlačítka. Je 100% přenosná, stylová, snadno se používá. Oceníte snímatelný nástavec (polštář) s hroty pro dokonalou údržbu ionizační kartáče.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Technologie IONTEC

Stejně jako všechny přístroje řady Braun Satin Hair 7 obsahuje také kartáč na vlasy Braun Satin Hair 7 průlomovou inovační technologii IONTEC. IONTEC je jedinečná technologie určená speciálně k ochraně zdraví vašich vlasů. Proto je také vaší zárukou zdravé úpravy vlasů. Unikátní navrženy zelené iontové trysky uvolní do vašich vlasů prokazatelně miliony saténových iontů. Tyto saténové ionty začnou ihned snižovat statický náboj a tření. Okamžitě se obnoví lesk a hladkost vlasů.

Dokonalý účes

Unikátní kartáč na vlasy, každým tahem obnovuje přirozený lesk vlasů, má navíc speciálně vyvinuté hroty, které minimalizují poškození vlasů během česání. Hroty vlasy oddělují, pomáhají pročesávat vlasy bez tahání a ke kartáči jsou přichyceny tak flexibilně, že když dojde k zauzlení vlasů, poddají se štětiny a ne vlasy.

Okamžitá hebkost

Působivé účinky kartáče na vlasy Satin Hair 7 jsou okamžitě patrné na pohled i na dotek. Technologie IONTEC působí podobně jako balzám na vlasy. Ve srovnání s kartáči na vlasy bez technologie IONTEC efektivně snižuje výskyt rozcuchaných vlasů, aby vlasy zůstaly znatelně hebké. Navíc výrazně snižuje tření, takže při použití kartáče na vlasy Satin Hair s technologií IONTEC potřebujete na česání vynaložit čtyřikrát menší sílu.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Ionizátor: Ano
Počet natáček:
Počet průměrů:

Další vlastnosti

Značka: Braun
Počet natáček:
Počet průměrů:
Štětiny: pevné

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 23 cm
Hmotnost: 220 g
Výška: 7 cm
Hloubka: 7 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2x AAA Baterie

Funkce

Ionizátor: Ano

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru