Boffin Magnetic elektronická stavebnice

3 599 Kč ? 3 499 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 34,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Stavebnice Boffin Magnetic, která bude skvělou volbou nejen pro děti od 8 let, ale i pro celou vaši rodinu. Díky přiložené brožuře můžete vytvořit až 200 jedinečných projektů, které vás nejen pobaví, ale i vzdělat v elektronice a ve světě kolem vás. Sada obsahuje více než 50 druhů komponent. Skvělou vlastností je magnetická podložka, která pracuje na principu technologie magnetismu a vodivého povrchu. Díky tomu můžete podložku používat z obou stran. Podložka se skládá ze 3 částí. Každá sada obsahuje malý univerzální počítač Arduino Nano a LCD displej. Obsahuje také joystick, reproduktor, mikrofon a fotonosič, který reaguje na světlo a tmu. Je třeba dokoupit 4 ks baterie typu AAA. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Nutné dokoupit 4× baterie typu AAA.

Stavebnice určená pro každého

Boffin Magnetic je skvělá elektronická stavebnice nejen pro děti od 8 let, ale hlavně pro všechny členy vaší rodiny. Zabavte se společně při budování stavebnice, vymýšlejte různé projekty. Zároveň se dozvíte spoustu zajímavých informací o základech elektroniky nebo o okolním světě. Stavebnici si zamiluje celá vaše rodina.

Více než 50 součástek

Stavebnice obsahuje více než 50 druhů komponent, které si můžete sestavit přesně podle svých představ. Fantazii se meze nekladou. V balení soupravy naleznete všestranný malý počítač a LCD displej. Ale to není všechno! Najdete tam i reproduktor, mikrofon nebo fotorezistor, který indikuje světlo a tmu.

Možnost vytvořit až 200 zajímavých projektů

Pomocí přiložené brožury můžete vytvořit až 200 zajímavých projektů. V brožuře najdete projekty od nejjednodušších po nejkomplexnější. Který z nich tedy vyzkoušíte jako první? Stavebnice Boffin Magnetic vám pomůže vytvořit například Gameboy, světelný senzor, měřící přístroj a mnoho dalšího.

Unikátní magnetická podložka

Součástí je i magnetická podložka, která sestává ze tří částí, přičemž využívá unikátní technologii magnetismu a vodivé plochy. Na vytváření projektů můžete využít obě strany. Stavět se dá nejen zepředu, ale i zezadu. Takto získáte více prostoru než při běžném papíru A4.

Obsah balení

  • 1× magnetická podložka
  • 1× podrobný návod
  • 1× reproduktor a mikrofon
  • 1× mikropočítač Arduino Nano
  • Celkově více než 50 součástek, které jsou uvedeny v manuálu

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Boffin

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 26 cm
Hmotnosť: 1200 g
Výška: 10,5 cm
Hloubka: 23,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: magnetická podložka, Arduino Nano, 50 súčiastok

Ostatní

Kód produktu: GB7000

Recenze Boffin Magnetic elektronická stavebnice

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Boffin Magnetic elektronická stavebnice