Beyerdynamic DT 1770 PRO 250 Ohm černá


Sluchátka, náhlavní, Barva černá, 3,5 mm, 6,3 mm, Frekvenční rozsah: 5-40000 Hz, Citlivost: 102 dB, 5 m kabel, Impedance: 250 ohm, Odnímatelný kabel. Více info


Cena 15 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Uzavřená studiová sluchátka do uší Beyerdynamic DT 1770 Pro 250 s technologií měničů Tesla nabízejí detailní zvuk bez zkreslení a maximální pohodlí při nošení.

Uzavřená studiová sluchátka

Tato standardní uzavřená studiová sluchátka kombinují desítky let zkušeností s výrobou sluchátek s nejnovější technologií měničů Tesla. Kromě vysokého rozlišení a vyváženého zvuku nastavují sluchátka Beyerdynamic DT 1770 PRO nová měřítka, v neposlední řadě i z hlediska pohodlí a kvality zpracování.

Technologie Tesla

Měniče jsou hnací silou každé sady sluchátek. Výkon a přesnost jsou rozhodujícími požadavky, pokud jde o reprodukci zvuku. Systémy Tesla pracují v působivě efektivním provozním režimu a umožňují přesný zvuk bez zkreslení i při vysokých úrovních výkonu. K potlačení vibrací během záběhu se používá třívrstvá kompozitní membrána. Pečlivě vybraná akustická tkanina zajišťuje reprodukci zvuku bez zkreslení.

Maximální pohodlí

Sluchátka Beyerdynamic DT 1770 Pro v sobě spojují zkušenosti, německé inženýrství a nejmodernější technologie. Jsou tak pohodlná, že téměř zapomenete, že je máte na sobě. Maximální pohodlí je zaručeno také díky optimalizovanému přítlaku spolu s nejnovějšími high-tech tkaninami. Díky jemnému vyladění konstrukce hlavového mostu jsou sluchátka ideální pro dlouhé studiové sezení, protože perfektně sedí.

Uzavřený design

Prostorovost a vynikající rozlišení spolu s přesnými a podmanivými basy dělají z těchto sluchátek první volbu pro profesionální studiové použití. Díky uzavřené konstrukci lze účinně potlačit hluk v pozadí. Tato sluchátka na uši poskytují nekompromisní výkon i v živém prostředí díky své vynikající výstupní úrovni.

Jedny sluchátka pro všechny aplikace

Součástí standardní výbavy jsou dva páry náušníků pro dosažení ideálních zvukových vlastností v závislosti na použití. Pár velurových náušníků poskytuje otevřený zvuk a je ideální pro mixování a mastering. Dvojice koženkových náušníků poskytuje uzavřenější zvuk, takže sluchátka jsou vhodnější pro monitorovací aplikace.

Vysoce kvalitní materiály

Sluchátka DT 1770 PRO jsou ručně vyráběna v Německu. Díky použitým vysoce kvalitním materiálům a možnosti výměny všech součástí je tento špičkový výrobek dlouhodobou investicí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 5-40000 Hz
Citlivosť 102 db
Impedance 250 OHM
Rozhraní 6,3 mm, 3,5 mm
Styl nošení náhlavní
Ovládání hlasitosti Ne
Aktivní tlumení hluku Ne
Odnímateľný kábel Ano
Délka kabelu 5 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beyerdynamic DT 1770 PRO 250 Ohm černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi