Avacom Prisma PD-20S USB-C powerbanka 20 000 mAh, černá

Avacom Prisma PD-20S je univerzální powerbanka, která si poradí s nabitím téměř jakéhokoliv zařízení. S touto powerbankou můžete nabíjet chytré telefony, tablety a i notebooky, které podporují nabíjení prostřednictvím USB-C. Powerbanka Avacom Prisma PD-20S je vybavena celkem čtyřmi porty, dva z nich jsou výstupní USB-A Smart porty, které mají každý výstupní proud 2,4 A, při využití obou najednou je maximální výstupní proud 3,4 A. Další port je obousměrný USB-C, který navíc podporuje technologii Power Delivery, díky které lze nabíjet i notebooky. Touto technologií lze nabíjet i samotnou powerbanku. Poslední port je vstupní microUSB. Maximální vstupní proud tohoto portu činí 2 A. Díky chytré elektronice dokáže powerbanka rozpoznat připojené zařízení a automaticky mu přizpůsobí intenzitu nabíjení. V balení se nachází 1 m dlouhý USB-C kabel. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Rychlé nabíjení

Powerbanka Avacom Prisma PD-20S představuje skvělou zásobárnu energie pro většinu vašich mobilních zařízení. S touto powerbankou lze nabíjet většinu zařízení, které podporují nabíjení prostřednictvím USB. Lze nabíjet chytré telefony, tablety, drobnou elektroniku a také notebooky, které podporují nabíjení prostřednistvím USB-C. Výhodou tohoto modelu je také podpora funkce Power Delivery, která zajišťuje velmi rychlé nabíjení. Prostřednictvím této technologie lze nabíjet podporovaná zařízení a také samotnou powerbanku. Takto nabíjená powerbanka bude dobita za cca tři hodiny, což je vzhledem k její obrovské kapacitě vynijakající hodnota.

Velká kapacita

Powerbanka je vybavena kvalitními Li-ion články, které poskytují celkovou kapacitu 20 000 mAh. Toto množství energie vystačí na několikanásobné nabití běžných chytrých telefonů. Powerbanka Avacom Prisma PD-20S je vybavena celkem čtyřmi porty, tři z nich jsou výstupy, což znamená, že můžete nabíjet až tři zařízení najednou. Čtvrtý port je vstupní microUSB, prostřednictvím kterého lze powerbanku dobíjet. Její dobití je možné i přes USB-C. Maximální nabíjecí výkon, který je powerbanka schopná vytvořit, je 60 W, což je dostatečná hodnota pro současné nabíjení chytrého telefonu a notebooku.

Specifikace

 • Vstup: Micro USB 5V/2A
 • USB Type-C (PD): 5V/3A nebo (9V/2A, 15V/2A, 20V/1,5A)
 • USB Type-C (PD): 5V/3A nebo (9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2,25A)
 • Výstup: 2 x Smart USB: 5V/2,4A (každý); 5V/3,4A (celkem)
 • Maximální výstupní výkon: 60 W.
 • Rozměry: 184 mm x 80 mm x 22 mm
 • Hmotnost: 480g 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Kapacita baterie 20000 mAh
 • Max. výstupní proud 3 A
 • Výstupy USB-A, USB-C

Další vlastnosti

Značka: Avacom

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 184 mm
Výška: 22 mm
Hmotnost: 480 g
Hloubka: 80 mm

Baterie

Kapacita baterie: 20000 mAh

Funkce

Zabudované světlo: Ne

Energetické údaje

Max. výstupní proud: 3 A
Podpora rychlého nabíjení: Ano

Konektivita

Celkový počet výstupů: 3
Výstupy: USB-A, USB-C

Ostatní

Kód produktu: PWRB-200K-PDS

Všechny parametry

Recenze Avacom Prisma PD-20S USB-C powerbanka 20 000 mAh, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Avacom Prisma PD-20S USB-C powerbanka 20 000 mAh, černá