Auna Connect 90 černé vystavený kus s plnou zárukou

Internetové rádio Auna Connect 90 je vybaveno síťovým přehrávačem hudby a podporou internetových rádií. Nabízí různé možnosti připojení a výbornou zvukovou kvalitu - díky dřevěné skříňce v elegantním moderním designu. Integrované Wi-Fi umožňují snadný přenos hudby a nabízejí přístup k hudebním knihovnám díky podpoře UPnP a DLNA z místního úložiště ve společné síti. V zadní části má AUX vstup pro připojení externích audio zařízení a linkový výstup pro připojení externího zesilovače. Barva: černá. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Jednoduché ovládání

Díky 8 cm (3,2") TFT barevnému displeji a přehlednému vícejazyčnému menu je ovládání přístroje Auna Connect 90 velmi jednoduché - ovládacími tlačítky a otočným knoflíkem. Díky malým rozměrům lze Connect 90 pohodlně umístit na noční stolek, do dětského pokoje nebo do kuchyně. Pohodlné ovládání zajišťuje dálkový ovladač.

Hudba z celého světa

Díky připojení na internet může Auna Connect 90 přehrávat tisíce rádií z celého světa. Připojení je přes Wifi 802.11 b/g/n. Podporovaný datový streaming je pro zvuk WMA, WAV, MP3.

Přehrávání hudby ze sítě

Díky podpoře UPnP a DLNA je také možné přehrávat audio data z místního úložiště ve společné síti. V zadní části je USB vstup, podporující soubory MP3, WMA, WAV i 3,5 mm klasický linkový vstup pro připojení MP3 přehrávačů, notebooku nebo počítače. 

Rozsáhlé funkce a výbava

Moderní design umožňuje rádio Auna Connect 90 umístit jednoduše do každého obývacího pokoje. Rádio obsahuje výstup pro externí zesilovač, ekvalizér a hudební přehrávač s playlistem, opakovací funkcí a náhodným přehráváním. Funkce buzení s programovatelným duálním buzením a sleep timerem zpříjemní vstávání i usínání při hudbě. Přitom je možné navolit si zdroj buzení i hlasitost. Síťový adaptér DC 5,9 V/2 A je součástí balení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Ethernet / LAN připojení Ano
  • DAB Ne

Další vlastnosti

Značka: Auna
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 18 cm
Výška: 12 cm
Hloubka: 13,5 cm
Hmotnosť: 0,794 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: flac, ogg, wma, mp3, wav

Display/Grafika

? Typ displeje: TFT
Vestavěný displej: Ano

Rádio

FM rádio: Ne
Počet stanic v paměti: 250
DAB: Ne
RDS: Ne
Vzbuzení rádiem: Ano

Funkce

Hodiny: Ano
Časovač: Ano
Opakované buzení: Ano
Budík: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Ostatní

Kód produktu: 10030416

Všechny parametry

Recenze Auna Connect 90 černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Auna Connect 90 černé