AUNA Areal Bar 150 BLK, Soundbar

Soundbar Auna Areal Bar 150 přináší silný a dynamický zvuk, který uchvátí každého diváka. Disponuje integrovaným digitálním zesilovačem, který pohánějí až čtyři zabudované reproduktory. Vytváří tak výkon 80 W max. Soundbar nabízí širokou flexibilitu i díky bezdrátovému připojení Bluetooth. Soundbar zaujme i mp3 a USB přehrávačem s možností nabíjení připojených zařízení proudem. Součástí jsou také dva klasické 3,5 mm jack konektory. Soundbar můžete uložit pod televizor kde nezabírá mnoho místa, nebo jej pomocí montážních bodů, kterými je na zadní straně opatřen upevnit přímo na stěnu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Čistý a silný zvuk

Soundbar Areal Bar 150 dostane zvuk televizorů, Blu-Ray či DVD přehrávačů na zcela novou úroveň. Soundbar zajistí čistý a silný zvuk v pohodlí vašeho domova. Disponuje integrovaným digitálním zesilovačem, který pohánějí až čtyři zabudované reproduktory. Vytváří tak výkon 80 W max. pro ozvučení i středně velkých prostorů.

Široká flexibilita

Soundbar nabízí širokou flexibilitu a to i díky bezdrátovému připojení Bluetooth se kterým můžete přehrávat zvuk přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo laptopu. Soundbar zaujme i mp3 a USB přehrávačem s možností nabíjení připojených zařízení proudem. Součástí jsou také dva klasické 3,5 mm jack konektory.

Jednoduché ovládání

Soundbar můžete jednoduše ovládat prostřednictvím dotykové ovládací části, nebo pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení. Soundbar můžete uložit pod televizor kde nezabírá mnoho místa, nebo jej pomocí montážních bodů, kterými je na zadní straně opatřen upevnit přímo na stěnu. Silný a dynamický zvuk Soundbar uchvátí každého diváka.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výkon reproduktoru 40 W

Další vlastnosti

Značka: Auna
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
Počet USB portů: 1
? NFC: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 95 cm
Výška: 7 cm
Hloubka: 8 cm
Hmotnosť: 2 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: mp3

Obsah balení

Obsah balení: jack cinch kabel

Reproduktory

? Subwoofer: Ne

Rádio

FM rádio: Ne

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 60-20000
Výkon reproduktoru: 40 W

Funkce

Ekvalizér: Ano

Ostatní

Kód produktu: 10030155

Všechny parametry

Recenze AUNA Areal Bar 150 BLK, Soundbar

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AUNA Areal Bar 150 BLK, Soundbar