ASKO W4096R.W/3


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 23 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 58,5 cm. Více info


Cena 35 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 360 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka ASKO W4096R.W/3 pojme až 9 kg prádla. Maximální odstřeďování dosahuje 1 600 otáček za minutu. Nabízí 23 pracích programů, Active Drum™, parní program, automatické dávkování pracího prostředku, systém Pro Wash™, hygienický program, režim Eco a dětský zámek.

Programy

  • Základní programy: Standardní bavlna, Snadná péče, Ruční praní a vlna, Časový program, Rychlý program, Mix/Syntetika, Heavy, Program Denim, Praní pro každý den
  • Doplňkové programy: Bavlna pro alergiky, Syntetika pro alergiky, Hygiena, Eco 40-60, Quick Pro, Program tmavé prádlo, Parní osvěžení, Košile, Automatický program, Prádlo
  • Speciální funkce: Vypustit, Odstřeďování, Čištění bubnu, Máchání

Steel Seal™ - hygienické těsnění bez gumových částí

Pračka je vybavena systémem dvířek Steel Seal™, který neobsahuje žádné gumové součásti. Díky tomu je mnohem hygieničtější a také usnadňuje vkládání a vytahování prádla z pračky.

Quattro Construction™

Pračka má jedinečnou konstrukci Quattro Construction™. Jedná se o jedinečný systém, který se skládá ze 4 tlumičů, které přenášejí vibrační energii z vnějšího bubnu na spodní desku pračky. Ani při maximálních otáčkách nedochází k vibracím. Je vhodná zejména pro menší domácnosti.

Active Drum™

Active Drum™ je dokonale vyvážený buben, který zajišťuje nejlepší možný výkon praní a odstřeďování a zároveň minimální opotřebení prádla. Odnímatelné lopatky ve tvaru přesýpacích hodin směřují prádlo do středu bubnu, kde účinně odstraňují větší nečistoty, jako je bláto nebo písek, které jsou pak odváděny do větších otvorů na okrajích bubnu.

Systém automatického dávkování

Díky systému Auto Dose bude pračka dávkovat správné množství tekutého pracího prostředku v závislosti na intenzitě znečištění a množství prádla.

Parní program

Parní program pomůže rychle osvěžit vaše oblečení, abyste nemuseli používat prací prostředek nebo změkčovač tkanin. Po 20 minutách působení páry v programu Steam Refresh budete moci opět používat čisté oblečení. Pára je vysoce účinný a šetrný pomocník, který se postará o vaše košile, saka a kalhoty. Napařovat můžete jak přírodní vlákna, jako je bavlna a len, tak syntetické materiály.

Funkce Dose Assist

Díky funkci Dose Assist pračka odměří správné množství pracího prostředku na základě množství prádla, úrovně znečištění, tvrdosti vody, typu programu a teploty. Funkce Dose Assist pomáhá šetřit peníze a životní prostředí.

Hygienický program

Program Hygiena je určen pro všechny situace, kdy je vyžadováno důkladné hygienické praní. Je ideální pro praní kuchyňských utěrek, více znečištěného prádla, dětského oblečení, ložního prádla a oblečení pro alergiky.

Program Alergie

Při tomto režimu jsou z prádla i z nádržky na prací prostředek odstraněny všechny zbytky pracího prostředku. Během režimu Alergie se spotřebuje více vody, energie a času, aby se dosáhlo nejlepšího výkonu praní a odstřeďování. Zvolená teplota se udržuje na stejné úrovni po delší dobu.

Invertorový motor

Pračka je vybavena invertorovým motorem, který jí umožňuje zvládnout i nejvyšší otáčky. Snižuje hlučnost na minimum a má dlouhou životnost. Vysoká účinnost motoru navíc zajišťuje nízkou spotřebu energie a umožňuje regulovat otáčky a vybírat z velkého množství pracích programů.

Režim Eco

Chcete-li šetřit vodou nebo energií, měli byste zvolit režim Eco. Pro dosažení nejlepších výsledků praní a odstřeďování při současném snížení spotřeby energie je každá fáze programu prodloužena. Celková doba programu bude proto delší ve srovnání s normálním režimem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Počet programů 23
Maximální hloubka 58.5 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ASKO W4096R.W/3

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi