ASKO T408HD.S


Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 8 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start, Vestavěný displej, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení, Maximální hloubka: 65,4 cm. Více info


Cena 36 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 370 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kondenzační sušička ASKO T408HD.S v nerezovém provedení s tepelným čerpadlem dokáže usušit až 8 kg prádla. Nabízí 14 programů, buben Soft Drum™, invertorový motor, odložený start, program proti pomačkání a dětskou pojistku.

 

 

 

Programy

  • Programy sušení: Džíny, Auto normální suché, Peří, Syntetika, Automatické sušení, Automatické žehlení, Auto extra suché, Časovač, Hedvábí a vlna, Ložní prádlo, Odvětrávání, Program košile, Rychlý program, Froté
  • Nastavení: Funkce proti pomačkání, Nastavení úrovně sušení, Odložený start, Upozornění na konec programu, Časované sušení, Nastavení úrovně zatížení

Soft Drum™

Soft Drum™ je řešení vyvinuté pro zlepšení proudění vzduchu kolem prádla, čímž se zvyšuje účinek sušení. Nová konstrukce bubnu umožňuje rovnoměrné a šetrné sušení malých i velkých náplní.

Sušení ButterFly™

Tato chytrá funkce šetří motor před zbytečným namáháním a vaše oblečení před pomačkáním. Unikátní lopatky uvnitř bubnu otáčejí prádlem ve tvaru osmičky, aby se prádlo neshrnulo. To vede ke snížení potřeby obracet otáčky bubnu.

Invertorový motor

Sušička je vybavena invertorovým motorem, který snižuje hladinu hluku i při nejvyšších otáčkách odstřeďování. Vysoce účinné motory s dlouhou životností poskytují možnosti vývoje nových programů - pro všechny potřeby. 

Méně pomačkané oděvy

Program Anti-crease automaticky otáčí bubnem po dobu tří sekund každou minutu, aby se vaše oblečení nepomačkalo. Program běží dvě hodiny po skončení hlavního programu.

System Multi filter™

Žmolky jsou největším nepřítelem sušičky a nevyhnutelně vedou k prodloužení doby sušení a dalším problémům. Systém Multi Filter System™ pomáhá zabránit vnikání žmolků do sušičky. Jedná se o filtrační systém pěti různých filtrů, který zajišťuje, že všechny žmolky a další menší částice jsou zachyceny dříve, než se dostanou k citlivým vnitřním částem sušičky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 60.7 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 65.4 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ASKO T408HD.S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi