AQ Tango 91 černý

Reproduktor, center, 2 - pásmové, Barva černá, RMS výkon: 60 W, Maximální výkon: 120 W, 3 × měnič, Frekvenční rozsah: 74-20000 Hz, Citlivost: 86 dB, Impedance: 8 ohm. Více info


Cena 2 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 25 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Designový pasivní centrální reproduktor AQ Tango 91 v černém provedení se stane nedílnou součástí vašeho domácího kina, a to díky čistému a jasnému reprodukování zvuku oblíbených filmů či pořadů. Vyniká v reprodukci lidského hlasu, což vede k srozumitelným dialogům. Tóny z něj plynou přesvědčivě a bez pochybností. Je vybaven 3 měniči - 1 × 1" Vifa výškový tweeter a 2 × 4,5" středobasový (s upraveným papírovým kuželem, gumovým rámem a pevným ocelovým rámem), které vás s lehkostí přesvědčí o své hudební síle. Disponuje šumovým výkonem 60 W, hudebním výkonem 120 W a frekvenčním rozsahem 74 Hz až 20 kHz.

Centrální reproduktor AQ Tango 91

Reproduktor s vysoce kvalitním krytem vytvořeným pomocí inertních panelů MDF s atraktivním laminátem z přírodní textury dřeva. Má mimořádně odolnou konstrukci, která je esteticky příjemná a poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Jde o kompaktní středový reproduktor určený pro domácí kino. Disponuje dvěma ovladači středních basů a 1" výškovým reproduktorem, které jsou nakonfigurovány v geometrii D'Apollito tak, aby se rovnice perfektně hodila pro vysoce kvalitní domácí kino. Ovladače středních basů mají upravený papírový kužel, gumový rám pro nízké ztráty a pevný ocelový rám.

Skvělá reprodukce lidského hlasu

Tango 91 vyniká v reprodukci lidského hlasu, což vede k dokonale srozumitelným dialogem. Kompaktnost umožňuje instalaci v blízkosti televizoru a dá se namontovat i na stěnu. Tango 91 skvěle doplní nevýrazný zvuk televizoru.

Technické vlastnosti

  • Centrální 2pásmový reproduktor

  • 1× 1" Vifa výškový tweeter

  • 2× 4,5" středobasový reproduktor

  • Impedance 8 Ohmů

  • Šumový výkon 60 W

  • Hudební výkon: 120 W

  • Frekvenční rozsah: 74 Hz - 20 kHz

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 74-20000 Hz
RMS výkon 60 W
Typ reproduktoru 2 - pásmové

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AQ Tango 91 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi