Apple AirPods 3 bílá bezdrátová sluchátka s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem MME73ZM

 • Sleva

Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 6 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 30 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhraní nabíjecího pouzdra: Lightning. Více info


Cena 4 490 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 4 690 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 45 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

36×

97% Kvalita
Výborná

87.9% Hodnota za peníze
Výborná

36 nákup

Zobrazit 36 recenzí

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Apple Airpods 3. generace s pohodlným designem nabízejí prostorový zvuk, vysokou odolnost, MagSafe a výdrž baterie až 30 hodin.

Výjimečný design

Sluchátka přicházejí s novým designovým zpracováním. Univerzální tvar sluchátka a kratší stopka jsou navrženy tak, aby bylo jejich používání co nejpohodlnější a zvukový zážitek co nejlepší.

Zážitek ze zvuku kolem vás

Díky technologii prostorového zvuku s dynamickým snímáním polohy hlavy si můžete naplno užívat zvuk ze všech stran. Poslech hudby nebo sledování filmu tak dostává jiný rozměr. Adaptivní ekvalizace automaticky vylaďuje hudbu podle tvaru ucha. Dovnitř namířené mikrofony snímají, co přesně uživatel slyší. Podle toho v reálném čase přizpůsobí nízké a střední frekvence přehrávané hudby.

Propracovaný mikrofon

Každé sluchátko disponuje integrovaným mikrofonem, pokrytým speciální akustickou síťovinou. Ta má za úkol eliminovat nepříjemný zvuk větru při telefonování.

FaceTime hovory v HD kvalitě

Výjimečně čisté hovory si můžete užívat díky novému hlasovému kodeku AAC-ELD, který přenáší hlas přes FaceTime v HD kvalitě. Skupinové FaceTime hovory působí také přirozeněji než kdykoliv předtím.

Příjemné ovládání

Ovládání sluchátek prošlo také inovací. Pomocí tlakového snímače budete mít ještě lepší kontrolu nad přehráváním. Jednoduchým stisknutím lze aktivovat přehrávání hudby, pozastavení hudby, přeskočit skladbu nebo přijmout/ukončit hovor.

Odolnost vůči potu a vodě

Sluchátka jsou navržena tak, aby dokázala odolávat potu nebo vodě dle specifikace IPX4. Můžete je tak bez starostí používat i v nepříznivém počasí nebo při tréninku.

Dlouhá výdrž a podpora MagSafe

Díky menším rozměrům sluchátek je i samotné nabíjecí pouzdro kompaktnější. Podporuje bezdrátové nabíjení, můžete jej jednoduše nabíjet pomocí MagSafe nabíječky. Výdrž sluchátek na jedno nabití je až 6 hodin poslechu hudby. Pouzdro umožňuje po plném nabití až 30 hodin poslechu hudby. Krátkým 5minutovým nabíjením jim dodáte energii asi na další hodinu přehrávání hudby.

Doplňující informace

 1. Je nutný kompatibilní hardware a software. Funguje s kompatibilním obsahem v podporovaných aplikacích. V Dolby Atmos nemusí být veškerý obsah k dispozici. Na vytvoření osobního profilu pro prostorový zvuk, který se bude synchronizovat mezi zařízeními Apple s nejnovějším operačním systémem iOS, iPadOS, macOS nebo tvOS, je nutný iPhone s TrueDepth fotosoustavou.
 2. AirPody (3. generace) jsou odolné proti potu a vodě při jiných než vodních sportech a vyhovují specifikaci IPX4. Odolnost proti potu a vodě není trvalá.
 3. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
 4. Vyžaduje účet na iCloudu a kompatibilní zařízení Apple s nejnovějším operačním systémem.
 5. Funkce Najít vyžaduje iOS 16 nebo novější.
 6. Funguje s iPhonem 8 nebo novějším a iPodem touch (7. generace) s nejnovější verzí iOS a s 12,9palcovým iPadem Pro (2. generace nebo novějším), 11palcovým iPadem Pro, 10,5palcovým iPadem Pro, iPadem (5. generace nebo novějším), iPadem Air (3. generace nebo novějším) a iPadem mini (5. generace nebo novějším) s nejnovější verzí iPadOS.
  ◊ Funguje s AirPody Pro (2. generace) s nejnovějším firmwarem ve spojení s kompatibilním zařízením Apple, na kterém běží nejnovější operační systém.
  ◊◊ Je nutný kompatibilní hardware a software. Funguje s kompatibilním obsahem v podporovaných aplikacích. V Dolby Atmos nemusí být veškerý obsah k dispozici. Na vytvoření osobního profilu pro prostorový zvuk, který se bude synchronizovat mezi zařízeními Apple s nejnovějším operačním systémem iOS, iPadOS, macOS nebo tvOS, je nutný iPhone s TrueDepth fotosoustavou.
  ◊◊◊ AirPody (3. generace) jsou odolné proti potu a vodě při jiných než vodních sportech a vyhovují specifikaci IPX4. Odolnost proti potu a vodě není trvalá.
  Δ AirPody Pro (2. generace) jsou odolné proti prachu, potu a vodě při jiných než vodních sportech a vyhovují specifikaci IP54. Odolnost proti prachu, potu a vodě není trvalá.
  ΔΔ Nabíjení přes MagSafe vyžaduje kompatibilní MagSafe nabíječku. Bezdrátové nabíjení vyžaduje nabíječku s certifikací Qi. Nabíjecí pouzdro na AirPody (3. generace) funguje i s nabíječkou Apple Watch a konektorem Lightning. Nabíjecí pouzdro na AirPody Pro (2. generace) funguje i s nabíječkou Apple Watch a konektorem USB‑C.
  ΔΔΔ Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
  Některé funkce, aplikace a služby nejsou k dispozici ve všech zemích nebo oblastech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 6 hod.

Hodnocení

4,8 / 5

36 recenzí Apple AirPods 3 bílá bezdrátová sluchátka s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem MME73ZM

97% Kvalita
Výborná

87.9% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Ivan

23. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Apple má sice cenu vysokou, ale stejně tak i kvalitu.
 • Kdyby to bylo levnější.

Bayartugs

21. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Vse OK
 • Bez chyb

Jaroslav

14. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Minimalistické a velmi dobře hrající "špunty"
 • Apple eco-systém
 • Nic

Markéta

4. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Design
 • Výdrž
 • Dobrý zvuk

Pohodlná a praktická sluchátka. Dobrá výdrž, nabíjím cca 1x týdně při několikahodinovém poslechu denně