Amica OSC 5110 W vystavený kus s plnou zárukou

Podskříňkový odsavač par Amica OSC 5110 W v bílém provedení je zařazen do energetické třídy C. Na výběr máte ze 3 rychlostí nastavení výkonu, které se nastavují pomocí jednoduchého posuvného ovládání. Digestoř je vhodný pro montáž s odtahem do komína (s průměrem odtahové trubky 120 mm) nebo s recirkulací (s použitím vhodného uhlíkového filtru). Maximální výkon odsávání dosahuje 178 m³ / h. Pracovní plochu pod odsavačem par osvětluje 40 W LED žárovka. Maximální hlučnost digestoře Amica OSC 5110 W dosahuje 63 dB. Šířka 50 cm. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

 

Podskříňkový odsavač par

Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Praktický podskříňkové odsavač par je vhodný pro montáž zejména do panelových domů nebo menších místností Amica OSC 5110 W je vyhotoven v bílém provedení a má šířku 50 cm. Svým designem se hodí do každé kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína nebo je odsávání zajištěno recirkulací. V případě recirkulace, to znamená že při používání vhodného uhlíkového filtru Amica FWU 50, se čistý vzduch vrátí zpět do místnosti. Uhlíkový filtr není součástí balení. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 120 mm.

Nastavení odsavače par

Výkonný odsavač se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 178 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysáti všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Hlučnost dosahuje maximálně 63 decibelů.

Osvětlení

Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven LED osvětlením. Ovládání spotřebiče je jednoduché a je zajištěno posuvnými knoflíky. V balení je 1 tukový filtr, které je omyvatelný.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 50 cm
  • Maximální hlučnost 63 db
  • Třída energ.účinnosti C
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 178 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 178 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Počet vývodů: 4
Vhodný uhl. filtr: FWU 50
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 50 cm
Výška: 14,7 cm
Hloubka: 49,8 cm
Hmotnost: 4,44 Kg

Obsah balení

Obsah balení: zpětná klapka

Hlučnost

Maximální hlučnost: 63 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 41 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 1160977

Všechny parametry

Recenze Amica OSC 5110 W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica OSC 5110 W