Amica MI 647 AD


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 85 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 10 na mycí cyklus, Počet programů: 7, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 9 779 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 98 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí Amica MI 647 AD dokáže umýt až 14 jídelních souprav. Nabízí 7 mycích programů, které si jednoduše nastavíte pomocí tlačítek. K dispozici jsou také praktické funkce, jako odložený start, zónové mytí, ukazatel soli a leštidla, podpora tablet 3 v 1, aquasenzor pro kontrolu znečištění vody, automatické otevření dveří po mytí, zvukový signál ukončení mytí, Blue dot – paprsek světla na podlaze, Steam Power – parní funkce, která ničí bakterie a Add Dish + (možnost přidání nádobí v průběhu mytí). Vnitřní vybavení myčky Amica MI 647 AD tvoří 3 koše, 3 nezávislá sprchovací ramena a antibakteriální filtr.

Amica MI 647 AD

Vestavná myčka nádobí Amica MI 647 AD se stane vaším praktickým pomocníkem v domácnosti. Umyje až 14 jídelních sad nádobí a na výběr budete mít ze 7 programů. Vybavena je praktickými funkcemi, které zajisté oceníte při každodenním používání.

Programy:

  • Auto 55–65 ℃ (80/150 min)
  • Hygienický 70 ℃ (200 min)
  • Eco 50 ℃ (198 min)
  • Hodinový 55 ℃ (60 min)
  • Oplach (15 min)
  • Tichý 60 ℃ (270 min)
  • Samočisticí 70 ℃ (145 min)    

Systém Steam Power

Myčka nádobí je vybavena praktickým systémem SteamPower. Ten na konci mycího cyklu generuje páru, která je tvořena při posledním oplachu a tudíž se nespotřebuje více vody. Díky páře se snižuje množství bakterií na nádobí a uvnitř myčky. Nádobí lépe přijímá leštidlo, čímž se tak zlepšuje i proces sušení. Výsledkem je hygienicky čisté a suché nádobí.

Antibakteriální filtr

Myčka nádobí obdržela do své výbavy antibakterální filtr, který je vyroben z materálu získaného z triazolu. Díky tomu se eliminují různé bakterie, houby aj. s účinností 99,99 %. Myčka bude zaručeně hygienicky čistá a navíc bez nepříjemného zápachu.

Efektivní sušení

Díky funkci Open Dry se po dokončení mycího cyklu dvířka myčky automaticky otevřou, to napomáhá k rychlému a přirozenému sušení nádobí. Vlhký vzduch z myčky nepřesahuje teplotu 40 °C a tím nedojde ke kondenzaci. I díky této praktické funkci se zvyšuje pohodlí a také snižuje spotřeba energie.

Světlo BlueDot+

Se světlem BlueDot+ budete mít vždy přehled o aktuálním stavu chodu myčky. Při spuštěném programu svítí modré světlo. V případě, že je možné přidat další položky během cyklu, světlo začne blikat. Po ukončení programu světlo chvíli bliká a pak přestane svítit úplně.

Zónové mytí

Funkce Zónové mytí nabízí možnost výběru, který postřikovač bude aktivní  horní, dolní nebo obě. Při aktivování horního postřikovače se umyje nádobí v horním koši a při aktivování dolního zase pouze předměty v dolním koši. Když jsou zvoleny obě úrovně, postřikovače fungují střídavě. Zónové mytí vám částečně pomáhá šetřit vodou a energií.

Přizpůsobitelné koše

Vnitřek myčky nabízí přizpůsobitelné uspořádání náplně, které zajistí optimální využití prostoru se zárukou spolehlivého mytí nádobí. Snadno můžete provést vnitřní uspořádání tak, aby vyhovovalo jakémukoli nádobí.

Příborová zásuvka

Myčka disponuje třetí příborovou zásuvkou, která nahrazuje stojan na příbory. Nachází se v horní části myčky, což poskytne pohodlné ukládání či vykládání příborů. Výhodou je, že díky tomu se rozšiřuje kapacita myčky, jelikož ve spodním koši nezabírá místo stojan na příbory. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica MI 647 AD

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi