AL-KO GTE 350


Strunová sekačka, Typ sekačky: elektrická, Výkon: 0,35 kW. Více info


Cena 1 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výkonný elektrický vyžínač AL-KO GTE 350 je skvělý pomocník do každé zahrady. K dispozici má teleskopickou hliníkovou tyč, díky které je jednodušší manipulace s nástrojem. Nastavitelnou rukojeť si nastavujete podle vlastních potřeb. Dosažený výkon je 350 W a napájení je 230 V. Šířka záběru dosahuje 25 cm. Vyžínač je vybaven nylonovou dvojitou strunou. Hmotnost nástroje je 2,3 kg.

Výkonný elektrický vyžínač AL-KO GTE 350 se stane vaším nenahraditelným pomocníkem při úpravě vaší zahrady. S tímto nástrojem jednoduše a pohodlně posekáte menší travnaté plochy a také se bez problémů dostanete na špatně dostupná místa, která nejsou přístupná větším sekačkám.

Tento model je vybaven teleskopickou hliníkovou tyčí. Díky tomu, že si ji můžete nastavovat podle svých potřeb, máte usnadněnou práci a výsledky sečení budou optimální. Aby nedošlo při sečení k poškození rostlin, má vyžínač k dispozici ochrannou obruč a kolečko, které zabraňuje tomu, aby se nástroj dostal do kontaktu s rostlinou. Proto můžete sekat bez obav i blízko stěn, zdí nebo pod křovím. Vaše rostliny budou v bezpečí a váš trávník dokonale posečený. Kromě ochrany rostlin je díky obruči chráněn i samotný vyžínač, neboť se při sečení nedotkne přímo stěn a zdí.

Rukojeť nástroje je nastavitelná proto si ji jednoduše nastavíte tak jak potřebujete a vyžínač proto může používat více lidí, kteří si jej nastaví jak jim to vyhovuje.

Výkon elektromotoru je 350 W, napájení je 230 V. Šířka záběru dosahuje 25 cm což je dostačující pro pohodlné posečení menších ploch. Řezná struna je nylonová dvojitá struna a nastavuje se Tipp automatikou. Celková hmotnost nástroje je pouhých 2,3 kg, což je výhodné pro snadné a pohodlné přenášení, takže jej můžete využít i na víkendové zahrádce, ale také při úpravě okolí vašeho domu.

  • Šířka záběru: 25 cm
  • Řezná struna: nylonová dvojitá struna
  • Nastavení struny: Tipp automatika

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 350 W
Typ sekačky elektrická
Výkon 0.35 kW
Teleskopická rukojeť Ano
Nastavení úhlu sekací hlavy Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AL-KO GTE 350

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi