Ajax HomeSiren 8697 White vnitřní siréna


Vnitřní siréna, Oblast využítí: zabezpečení, Detekce: vloupání, Technologie: 868Mhz, Použití: interní, Napájení: 230V + baterie. Více info


Cena 1 879 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 19 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová vnitřní siréna Ajax HomeSiren 8697 v bílém provedení je určena pro použití ve vnitřních prostorách. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 2 000 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Siréna je vybavena systémy pro detekci a potlačení rušení pro maximální ochranu systému proti narušení. Napájení: 2× baterie CR123A (v balení).

Vnitřní siréna

Bezdrátová vnitřní siréna Ajax HomeSiren je určena pro použití ve vnitřních prostorách. Intenzitu akustické signalizace lze libovolně nastavit v rozmezí 81 až 97 dB. Siréna navíc disponuje konektorem pro připojení externí LED signalizace.

Technologie Jewellery

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 2 000 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Napájení je zabezpečeno dvěma CR123A bateriemi.

Ochrana proti selhání

Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži, nastavitelný interval kontroly připojených komponent v rozmezí 12 až 300 sekund a šifrovaná komunikace. Siréna je vybavena systémy pro detekci a potlačení rušení pro maximální ochranu systému proti narušení.

Instalace pomocí držáku

Potěší vás jednoduchá instalace na profesionální úrovni pomocí držáku SmartBracket bez nutnosti demontáže krytu. Detekční zóny a kvalitu připojení je možné vzdáleně otestovat prostřednictvím mobilní aplikace. Oceníte jednoduché přidání do systému stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce vloupání
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax HomeSiren 8697 White vnitřní siréna

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi