AEG LFR73964VC ProSteam® 7000


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 12 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 66 cm. Více info


Cena se slevovým kódem v hodnotě 15 % 16 566 Kč

Cena 19 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 195 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná pračka AEG LFR73964VC ProSteam® 7000 v bílém provedení s černými dvířky a černým ovládacím panelem nabízí kapacitu pro 9 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 600 otáček za minutu při hlučnosti 76 dB. Pračka nabízí 12 programů, praktické funkce, technologie ProSteam®, SteamRefresh, UniversalDose, MixLoad, PreciseWash a Drum Care.

AEG LFR73964VC ProSteam® 7000

Volně stojící pračka AEG LFR73964VC ProSteam® 7000 s předním plněním v bílé barvě s černými dvířky se stane praktickým pomocníkem v péči o prádlo vaší rodiny. Vaše oblečení bude důkladně vyprané a vy budete mít více času pro sebe a svou rodinu. Na jedno praní vypere až 9 kg prádla, což je dostatečné i pro početnější rodinu. Maximální rychlost odstřeďování je 1600 otáček za minutu.

  • Prací programy: MixLoad 69min, Eco 40-60, Bavlna, Syntetika, Jemné prádlo, Vlna, 20min 3Kg, Pára, Sportovní prádlo, Hygiena, Máchání, Odstřeďování/vypouštění.

Osvěží prádlo za pouhých 25 min s úsporou vody až 96 %.

Napařování namísto praní je jedním z nejlepších způsobů, jak osvěžit oblečení, které ještě nepotřebuje kompletní praní. Pračka 7000 ProSteam® může k osvěžení oblečení použít parní cyklus, který spotřebuje pouze 2 litry vody na jeden cyklus a je k oblečení šetrnější.

Osvěžení oblečení a méně pomačkání díky páře

Funkce SteamRefresh neutralizuje pachy* a snižuje pomačkání prádla za pouhých 25 minut. A pokud chcete ještě větší svěžest, přidejte naši vůni prádla FreshScent. Zanechá vaše prádlo stejně svěží, jako když jste ho vyprali.
*Externí test prokázal, že během cyklu Steam Refresh neutralizuje zápach z cigaret.

UniversalDose se postará o mimořádně účinné praní

UniversalDose je jedinečná zásuvka určená pro použití kapslí na praní prádla PODS®. Kapsle se v zásuvce UniversalDose rozpouštějí o 60 % rychleji, než když jsou umístěny v bubnu, a to díky inovativnímu systému proudu vody. V průběhu hodinového programu tak UniversalDose poskytuje extra výkon a odstraňuje skvrny i při nízkých teplotách.

MixLoad 69 min. přizpůsobuje programy

Program MixLoad 69 min. upravuje spotřebu energie na základě hmotnosti náplně při každodenním praní smíšeného prádla. Vypere prádlo při 30 °C za pouhých 69 minut. Díky tomu získáte optimální výkon a vynikající výsledky praní.

Funkce PreciseWash šetří až 40 % času, vody a energie.

Systém PreciseWash automaticky upravuje spotřebu energie a nastavení podle velikosti náplně. Získáte tak programy na míru pro praní menšího množství prádla s o 40 % nižší spotřebou energie, vody a času.

Hladký povrch bubnu Care je ještě šetrnější k vašim tkaninám**.

Vnitřní povrch nové konstrukce bubnu Care vytváří vodní filtr, který snižuje mechanické tření, takže prádlo po jeho povrchu hladce klouže a opotřebení je minimální. Během praní pokrývá otvory tenký film vody. Dopřejte svým tkaninám ještě šetrnější péči.
** Interní testy porovnávající buben Care s bubnem AEG ProTex.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Počet programů 12
Maximální hloubka 66 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze AEG LFR73964VC ProSteam® 7000

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Kačeniak

18. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Design
  • Funkce
  • Cena
  • Nic

Za tyto peníze, myslím vynikající koupě. Pere dobře a navíc krásně vypadá. Snad i dlouho vydrží.