AEG L8FBE48SCI ÖKOMix 8000


Vestavná pračka, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Hloubka: 54,0 cm. Více info


Cena se slevovým kódem v hodnotě 15 % 19 966 Kč

Cena 23 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 235 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná pračka AEG L8FBE48SCI ÖKOMix 8000 je nepostradatelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o rodinné prádlo. Kapacita vestavné pračky je 8 kg prádla, což je dostačující i pro početnější rodinu. Maximální rychlost odstřeďování je 1400 otáček za minutu. Pračka se může pochlubit také tichým a odolným motorem Ökoinvertor. Přední krycí deska není součástí vestavné pračky

Praktický pomocník

Vestavná pračka AEG L8FBE48SCI ÖKOMix 8000 dokáže na jeden prací cyklus vyprat 8 kg prádla, což je dostatečné množství i pro větší rodinu. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven, máte možnost vyprat prádlo opravdu dokonale. ÖKOPower je každodenní prací program, který vám poskytne vše potřebné. Vyperte prádlo za pouhých 59 minut se skvělými výsledky a nižší spotřebou energie.

Ovládání pomocí aplikace My AEG

Pomocí aplikace My AEG můžete na dálku nastavit přizpůsobené programy, získat doporučení cyklů pro vaše oblečení a dostávat upozornění, když je vaše prádlo připraveno. Péče o prádlo na míru pouhým stisknutím tlačítka.

Parní osvěžení

FunkceSteamRefresh neutralizuje pachy a redukuje pomačkání za pouhých 25 minut. Vaše prádlo tak bude stejně svěží, jako když jste ho vyprali.

Technologie ProSense

Inovativní technologie ProSense automaticky zváží každou náplň prádla a zajistí cyklus na míru. Senzory pak přesně upraví dobu praní, aby zajistily optimální péči o každý oděv. Vaše prádlo bude po vyjmutí vždy zářit svěžestí a novotou, a navíc ušetříte vodu a energii.

Prací programy: Eco 40-60, Bavlna, Syntetika, Jemné, OKOPower, Pára, Odstřeďování/vypouštění, Máchání, Sport, Hygiena, 20min 3Kg, Sport, Džínovina, Vlna\Šilk.

  • Přední krycí deska není součástí vestavné pračky
  • Roztok proti vytopení se senzorem Aqua Control

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 54 cm
Kapacita bubnu 8 Kg
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 47 kWh
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze AEG L8FBE48SCI ÖKOMix 8000

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Stanislav

20. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Kvalitní pračka, tichý chod, nízká spotřeba elektřiny i vody. Žádné vibrace, ani při ždímání. Snadný přístup k filtru.