AEG HK654070FB černá


Sklokeramická varná deska, Počet varných zón: 4, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7,1 kW, černá barva, Šířka: 56 cm, Hloubka: 49 cm. Více info


Cena se slevovým kódem v hodnotě 20 % Platí do 26. 6. 2024
Ukázat slevový kód
7 183 Kč

Cena 8 979 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 9 290 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická varná deska AEG HK654070FB v černém provedení má 4 varné zóny různého průměru a výkonu. Díky kombinaci velké 3kruhové zóny, dvojité zóny a oválné víceúčelové zóny vám tento speciální varný panel poskytne profesionální možnosti vaření. Pro každou zónu ohřevu funkce OptiHeat Control sleduje úroveň zbytkového tepla, takže můžete většinu zbytkového tepla využít a optimalizovat tak spotřebu energie.

Spolehlivý pomocník v kuchyni

Na sklokeramickou varnou desku AEG HK654070FB nedáte dopustit. Zdoláte s ní každou kuchařskou výzvu. Varná deska poskytuje optimální škálu možností vaření. Když nastavíte na varné desce čas vaření, časovač přesně určí, kdy varný panel vypnout, aby se vaření dokončilo pomocí zbytkového tepla varné desky. Výsledkem bude stejná špičková kvalita jídla a nižší účty za elektřinu.

  • Varná zóna vpředu vlevo, výkon a průměr: 800/1 600/2 300 W s průměrem 120/175/210 mm
  • Varná zóna, levá zadní část, výkon a průměr: 1 200 W s průměrem 145 mm
  • Varná zóna přední pravá, výkon a průměr: 1 200 W s průměrem 145 mm
  • Varná zóna vpravo vzadu, výkon a průměr: 1 500/2 400 W s průměrem 170 × 265 mm

Funkce OptiHeat Control

Sklokeramická varná deska disponuje funkcí OptiHeat Control. Díky ní můžete odkontrolovat, kolik tepla se po vypnutí v jednotlivých varných zónách ještě nachází. Ukáže vám, zda je varná zóna připravena k vaření, na ohřívání jídla nebo její teplo stačí jen na udržení jeho teploty. Takto můžete výrazným způsobem ušetřit své výdaje za energie, vařit a ohřívat úsporně a využívat tak zbytkové teplo varných zón.

Jemné dotykové ovládání

Systém DirectTouch, kterým disponuje sklokeramická deska vám dává svobodu v nastavování zvolených funkcí. Ovládání je mimořádně jednoduché, pouze prostřednictvím jemného dotyku prstu. Není nic spolehlivější než právě toto jemné nastavování. Jelikož jde o přímý dotyk, nepřenáší ho žádné tlačítko a proto nedochází k náhodnému zvolení nesprávné funkce. Vaření tak probíhá bez zbytečných obtíží a nedostatků.

Funkce Stop & Go

S funkcí Stop & Go můžete proces vaření pozastavit jediným dotykem a když budete chtít pokračovat ve vaření, stačí vaření spustit stejným nastavením. Potřebujete-li během vaření odejít na kratší čas, využijte funkci Stop & Go a bez problémů pokračujte ve vaření po vašem příchodu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 56 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
Funkce Boost Ne
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Standardní varná deska 2
Velká varná zóna (počet) 2
Flexi zóna Ano
Celkový příkon desky 7.1 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG HK654070FB černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi