55" Samsung Odyssey Ark G97NC


Monitor, zakřivená, 55 ", VA, 3840x2160 px, Jas 600 cd/m2, HDR, Doba odezvy 1 ms, 165 Hz, Free sync, Vestavěné reproduktory, HDMI, DisplayPort. Více info


Cena 69 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 700 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní monitor Samsung Odyssey Ark G97NC se zakřivenou 55palcovou obrazovkou, 4K rozlišením a 165Hz obnovovací frekvencí zprostředkuje plynulý a detailní obraz, který vtáhne hráče do herní akce.

Mistrovský design

Tento elegantní monitor byl vyroben s ohledem na vaše pohodlí a efektivitu. Monitor Samsung Odyssey Ark lze polohovat - naklonit nebo otočit do režimu Cockpit pomocí výškově nastavitelného stojanu s funkcí pivot. Prostřednictvím ovládacího prvku Ark Dial si dokonce budete moci přizpůsobit velikost jednotlivých oken displeje nebo poměr stran, abyste si mohli vychutnat více zdrojů obsahu současně. Osvětlení Eclipse přinese novou úroveň virtuálních zážitků.

Všestranný zážitek

Dosáhněte více díky 55palcové zakřivené obrazovce, která zobrazuje obsah s širokým barevným pokrytím a působivým rozlišením 4K s obnovovací frekvencí 165 Hz a dobou odezvy 1 ms. Zakřivení obrazovky 1000R minimalizuje odrazy a vytváří širší zorné pole pro pohodlnější zážitek i při dlouhém sledování. Panel IPS se stará o konzistentní barvy a kvalitu obrazu v širokém pozorovacím úhlu 178° . Vaše úkoly a čas se stanou efektivnějšími díky většímu prostoru na obrazovce.

Technologie Quantum Matrix

Revoluční technologie Quantum Matrix v kombinaci s diodami LED Quantum Mini vytváří dokonale řízený jas a dokonalý kontrast pro čistý a maximálně přirozený obraz. Pokročilé 14bitové řízení podsvícení, plně kompatibilní s HDR, pak zajišťuje bezkonkurenční zážitek ze sledování.

Matný displej

Matný obraz zajišťuje dokonalé zobrazení bez jakýchkoli rušivých vlivů, protože neodráží, ale pohlcuje vše přirozené v okolním prostředí. Budete se tak moci soustředit i v těch nejtěžších bitvách a nejnáročnějších úrovních. Dynamický kontrastní poměr 1 000 000 : 1 zajišťuje lepší vyjádření barevných odstínů a hloubky. Získejte výhodu nad nepřáteli díky podpoře HDR10+, která se v reálném čase přizpůsobuje každé hře a zobrazuje i ty nejmenší detaily, které nakonec mohou vést přímo k vítězství.

Pohlcující zvuk

Čtyři rohové reproduktory a dva středové woofery poskytují 60W 2.2kanálový zvuk s nejnižšími 45Hz tóny na jakémkoli herním displeji nebo soundbaru. S technologií AI Sound Booster se zvukový zážitek dostává na zcela novou úroveň.

AMD FreeSync Premium Pro

Technologie AMD FreeSync Premium Pro sjednocuje obraz grafiky a monitoru a účinně eliminuje trhání, zpoždění a artefakty obrazu. Rychlé akce a složité herní scény budou zcela stabilní bez zbytečného sekání, což výrazně zvyšuje efektivitu vašeho hraní.

Více možností na jednom monitoru

Samsung Odyssey Ark umožňuje uživatelům zobrazit 4 obrazovky na jednou díky funkci Multi View. To vše na jediném 55" širokoúhlém displeji.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Rozlišení displeje (px) 3840x2160
Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 165
Vestavěné reproduktory Ano
Integrovaný TV tuner Ne
Zobrazovací technologie VA
Technologie bez blikání Ano
Filtr modrého světla Ano
USB-C napájení Ne
Odezva (ms) 1
G-Sync Ne
Free sync Ano
USB-C Power Delivery Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí 55" Samsung Odyssey Ark G97NC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi