Samsung S31A 24" černý


Monitor, rovná, 24 ", VA, 1920x1080 px, Jas 250 cd/m2, Kontrast: 3000 : 1, Doba odezvy 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI. Více info


Cena 4 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 46 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Černý 24" multifunkční monitor s VA panelem, Full HD rozlišením, jasem 250 cd/m2 a herním módem zapadne do každé domácnosti a na každý stůl.

VA panel

24palcový displej monitoru Samsung S31A zobrazí obraz ve vysokém Full HD rozlišení. Je vybaven VA panelem, který zajistí široké pozorovací úhly 178°/178° a také zachová barevnou živost a jasnost při pohledu prakticky z jakéhokoliv úhlu. Kontrastní poměr 3 000 : 1 zvýrazňuje hloubku černé a brilantní bílou a minimalizuje rozptyl světla z jednoho rohu do druhého, aby se vrátil křišťálově čistý obraz. Díky tomu si vychutnáte plnohodnotný obrazový zážitek.

Ochrana zraku

Pohodlné sledování zajistí režim Eye Saver Mode, který zmírňuje únavu zraku minimalizací modrého světla, a technologie Flicker Free omezující nepříjemné blikání obrazovky. Chraňte svůj zrak, udržujte svou mysl svěží a produkujte více.

Herní mód

Herní režim v momentě selektivně zvýrazňuje kontrast scén, aby vyzdvihl více detailů v tmavých oblastech a rychle rozpoznal nepřátele. Nenechte protivníky zaútočit a překvapte je svou nepřemožitelnou taktikou.

Konektivita

Široká škála možnosti připojení vylepší komfort a zajistí všestrannost při používání. Monitor disponuje porty HDMI 1.4 a D-Sub, pomocí kterých můžete k monitoru připojit více zařízení najednou pro vyšší flexibilitu a produktivitu práce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 24 "
Rozlišení displeje (px) 1920x1080
Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 60
Vestavěné reproduktory Ne
Integrovaný TV tuner Ne
Zobrazovací technologie VA
Technologie bez blikání Ano
Filtr modrého světla Ano
USB-C napájení Ne
Odezva (ms) 5
G-Sync Ne
USB-C Power Delivery Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung S31A 24" černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi