Wmf

WMF Spiralizér KULT X WMF Spiralizér KULT X

Elektrický spiralizér WMF zvládne zeleninové těstoviny stisknutím jednoho tlačítka. Spiralizér WMF Kult X se dokonale hodí na nízkosacharidové diety a zdravé stravování. Elektrický spiralizér od WMF nakrájí tvrdé ovoce a zeleninu na barevné a dekorativní spirálky, kterými můžete nahradit běžné těstoviny.

 

WMF Zmrzlinovač KITCHENminis® 3v1 WMF Zmrzlinovač KITCHENminis® 3v1

Připravte si vlastní lahodné zmrzliny, sorbety a mražené jogurty za pár minut pomocí kompaktního zmrzlinovače 3v1 WMF KITCHENminis®. Jednoduše vložte ovoce, pistácie nebo jiné oblíbené suroviny do stylové, odnímatelné nádoby na zmrazováni o objemu 300 ml. Rotující míchadlo a chytrý časovač se o zbytek postarají. Na servírování mražených dobrot vám skvěle poslouží kopečkovač, který je součástí balení.

 

WMF 0415220011 KITCHENminis Vařič na jedno vejce WMF KITCHENminis®

Tento malý, ale stylový vařič vajec WMF s integrovaným kalíškem na vejce je vyrobený z elegantní nerezové oceli Cromargan®. Je dokonalým dárkem do malých domácností. Je natolik praktický a elegantní, že ho nebudete chtít dát z ruky. Tento vařič na jedno vejce šetří místo a energii a připravíte si s ním dokonale uvařené vejce k snídani. Stačí si vybrat požadovanou tvrdost od vejce naměkko po vejce natvrdo. Zvukový signál vás upozorní až je vejce hotové. Abyste navíc zbytečně neplýtvali místem, můžete kalíšek na vejce uložit dovnitř vařiče.​​​​​

WMF Elektrický hrnec Sous-vide WMF Elektrický hrnec Sous-vide

Elektrický hrnec WMF Lono Sous-Vide Pro je vhodný na velmi šetrnou přípravu masa, ryb nebo zeleniny. Pro přípravu labužnických pokrmů. Nastavíte si přesnou teplotu při vysokých teplotách. Zvládá i pomalé vaření od 35°C do 90°C.

 

WMF Palačinkovač LONO WMF Palačinkovač LONO

Variabilní nastavení teploty s LED světly zajišťuje dokonalou přípravu sladkých a slaných palačinek tak, jak je máte rádi. Velkou nepřilnavou pánev na palačinky s okrajem proti přetečení lze snadno vyjmout a umýt v myčce na nádobí.

 

WMF Kuchyňský robot Profi Plus WMF Kuchyňský robot Profi Plus

S minimální námahou uhnětete jakékoliv těsto. WMF Kuchyňský robot Profi Plus působí profesionálním a dokonalým dojmem. Stačí jen vložit suroviny do velké mísy a robot Profi Plus se o zbytek postará.

 

WMF Jednoplotýnkový indukční vařič KULT X WMF Jednoplotýnkový indukční vařič KULT X

Maximální flexibilita při vaření, smažení nebo ohřívání jídla. Můžete vařit přímo vedle stolu, kde sedí vaši přátelé, na balkóně nebo na terase, v kempu nebo v kanceláři. Úsporný indukční vařič je natolik efektivní, že dosáhne požadované teploty stejně rychle jako při vaření na plynu.