Miele robotické vysavače Zobrazit popis

Robotické vysavače Miele Scout se smart systémem navigace dokonale vysají vaši domácnost do posledního rohu. Problém jim nedělají ani koberce nebo prahy a svou kompaktní velikostí se vejdou i pod postel nebo sedačku. Oplývají funkcemi, které přesně požadujete od robotických vysavačů, ať už je to efektivita vysávání, dokonalá filtrace nebo dlouhá doba provozu.

Hlavní přednosti robotických vysavačů Miele

Rozpoznání nábytku

7 optických senzorů na přední straně přístroje Scout rozpoznává nábytek a jiné překážky v jízdní dráze robotického vysavače. K těmto objektům se Scout přibližuje opatrně, aby vyčistil podlahu těsně před nimi. Tak spolehlivě zabraňuje kolizím. Další 3 senzory na spodní straně přístroje včas rozpoznají stupňovitost podlahy a zabraňují pádu vysavače ze schodů.

Časovač

Scout RX2 můžete ovládat pohodlně i na cestách prostřednictvím aplikace na svém smartphonu nebo tabletu. K dispozici jsou různé komfortní funkce. Pomocí časovače můžete například na každý den vysavači Scout naprogramovat jiný čas "zahájení práce". Pomocí zobrazení mapy můžete proces čištění kdykoliv zkontrolovat.

3x delší životnost baterie

Díky výkonnému lithium-iontovému akumulátoru pracuje vysavač RX1 až 120 minut na jedno nabití. Během této doby vysaje cca 150 m2 - to zatím nezvládne žádný jiný robotický vysavač se systematickou navigací. I životnost akumulátoru je jedinečná - po 300 nabití má akumulátor stejný výkon jako na začátku. A vydrží 3krát déle než akumulátory jiných výrobců.

Individuální nastavení

V případě vysavače Scout můžete čas zahájení čištění podlahy naprogramovat individuálně. Takto ho můžete nechat pracovat například i tehdy, když nejste doma. Scout spolehlivě začne s vysáváním přesně ve stanoveném čase. Následně přístroj automaticky zajede zpět do dobíjecí stanice, aby se sám nabil. Zatímco bude Scout vysávat váš byt, vy se můžete věnovat příjemnějším činnostem.

Quattro Cleaning Power

Sací systém se svými čtyřmi mimořádnými charakteristikami zaručuje prvotřídní výkon při čištění. 1. Otočné boční kartáčky posouvají hrubé nečistoty pod přístroj. 2. Kartáčový válec je spolehlivě zachytí a přepraví do předního nasávacího otvoru. 3. Zadní nasávací otvor se postará o důkladné zachycení jemných nečistot. 4. Působením silného ventilátoru přechází nečistota bezpečně do prachového boxu v přístroji.

Filtr AirClean Plus

Filtr AirClean Plus se stará o to, aby nasátý prach zůstal tam, kde patří: v prachovém boxu. Efektivní filtrace zajistí mimořádně čistý vzduch v místnosti.

Miele konfigurátor