Metz

METZ blue Německá značka

Spojení síly firmy Skyworth, globálního hráče na poli výroby televizorů, a 80letých technologických zkušeností tradičního německého výrobce Metz dalo pod značkou METZ blue vzniknout kvalitním chytrým televizím. Jejich cílem je zpřístupnit nejnovější technologie obrazovek všem zájemcům.

Spolehlivé. Chytré. Propojené. Snadné na obsluhu.

Technika musí nejen fungovat, ale i přinášet radost. O tom jsme pevně přesvědčeni. Naše výrobky se proto vyznačují vysokou mírou spolehlivosti, dají se jednoduše ovládat a díky svým chytrým funkcím přinesou téměř nekonečnou zábavu přímo do vašeho obývacího pokoje. 

METZ blue: Nová globální značka z Metzu

Rok 2018 je pro německého výrobce televizního seriálu Metz velmi zvláštní. Nejen, že společnost oslavuje 80. výročí svého založení, ale také představí novou globální značku "METZ blue". METZ blue je zaměřen na široký segment trhu a bude k dispozici na všech kontinentech v dlouhodobém horizontu.

Metz Classic – always first class

Po dobu celých 80 let vyvíjí a vyrábí Metz Classic své výrobky v Německu. Díky tomu je na zdejším trhu se zábavní elektronikou jednou z nejtradičnějších společností. Se svými výrobky si Metz Classic klade za cíl poskytovat svým zákazníkům prvotřídní kvalitu „made in Germany“. Metz Classic představuje technickou dokonalost, se zřetelem na dlouhou životnost, spolehlivost, kvalitu obrazu i zvuku jakož i uživatelskou přístupnost.

Nejprodávanější produkty

Zobrazit všechny (5)