Krimi filmy

Ať si libujete v klasických gangsterkách, nebo dáváte přednost špionážním filmů, případně fandíte ostříleným detektivům s pohnutou minulostí, krimi filmy jsou zkrátka váš žánr. Pohodlně se usaďte a doplňte svou domácí sbírků populární krimi filmy.

Kategorie produktů

O kategorii

Nejlepší krimi filmy: Vsaďte na nesmrtelnou klasiku 

Krimi filmy patří mezi populární žánry, protože diváky zavedou do světa, kde se setkají zblízka se zločineckým podsvětím. Často v krimi filmu fandíte spíš padouchům nebo ne zrovna morálně nejčistším hrdinům.

Mezi krimi filmy patří gangsterky, špionážní filmy s napínavou zápletkou nebo film noir s typickou ponurou atmosférou. Populární jsou filmové série například s Jamesem Bondem nebo legendární Kmotr Francise Forda Coppoly. 

Přehrajte si svůj oblíbený krimi filmy kdykoli dostanete náladu. Stačí vám k tomu DVD přehrávač, který s sebou snadno sbalíte třeba i na chatu nebo kamkoli na cesty. 

Mrkněte na celou nabídku krimi filmů na DVD

Severské krimi filmy: Populární žánr na vzestupu 

Stále větší oblibu si získávají také severské krimi filmy, které většinou vycházejí z populárních severských knižních sérií. Často v nich vystupují svérázní detektivové, kteří se sami potýkají s tíživou minulostí. 

Severské krimi si často oblíbí i Hollywood a natočí vlastní verze. Jako například podle populárních knih Stiega Larssona vznikla vedle švédské adaptace i americká varianta filmu Muži, kteří nenávidí ženy. 


Tip: Užijte si filmový maraton svých oblíbených krimi filmů, který si zpříjemníte různými domácími pochoutkami. Mrkněte třeba na popcornovače, ve kterých si během chvilky připravíte hromadu domácího popcornu přesně podle své chuti.