Elektrokola a koloběžky

Pohybujte se po městě i v přírodě rychle a ekologicky. Elektrokola a elektrokoloběžky patří mezi stále oblíbenější dopravní prostředky. Snadno se s nimi dostanete do práce, do školy nebo vyrazíte na menší nákup. Jízdu na nich si užijete, aniž byste se zapotili. S elektrokolem zdoláte i vysoké kopce bez námahy. Mrkněte, jaká e-kola a e-koloběžky můžete vybírat.

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Nasa
Značka

Zobrazujeme 4 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

NASA Earth 1015K

NASA Earth 1015K (1)

Výprodej −12 %

E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 15 Ah, Maximální dojezd: 45 km, Výkon motoru: 500 W, Max.…


24 990 Kč 21 990 Kč

NASA Mercury 1010W

NASA Mercury 1010W

Výprodej −14 %

E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 10 Ah, Maximální dojezd: 35 km, Výkon motoru: 350 W, Max.…


13 990 Kč 11 990 Kč

NASA Mercury 8510W

NASA Mercury 8510W

Výprodej −15 %

E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 10 Ah, Maximální dojezd: 35 km, Výkon motoru: 350 W, Max.…


12 990 Kč 10 990 Kč

NASA Mercury 8575K

NASA Mercury 8575K (1)

Výprodej −17 %

E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 7,5 Ah, Maximální dojezd: 25 km, Výkon motoru: 350 W, Max.…


11 990 Kč 9 990 Kč

O kategorii

Elektrokoloběžky: Pohybujte se po městě rychle a ekologicky  

Pokud se chcete po městě pohybovat rychleji než pěšky, a zároveň ekologicky, pak je e-koloběžka vhodné řešení. Jde o praktický dopravní prostředek, který vás rychle přemístí například do práce, do školy nebo na menší nákup. 

Jízda na elektrické koloběžce je jednoduchá a koloběžku navíc snadno složíte. Jedinou nevýhodou e-koloběžky je nutnost ji pravidelně dobíjet. Má v sobě zabudovaný nabíjecí akumulátor, který pohání její motor. 

E-koloběžky podobně jako elektrokola patří mezi dopravní prostředky. Proto se na jízdu na elektrokoloběžce vztahují stejná pravidla silničního provozu, jako když jedete na kole nebo v autě. S e-koloběžkou nejezděte po chodníku a ideálně využívejte cyklostezky nebo cyklopruh na silnici. 

Pro větší bezpečnost také noste helmu

Podle čeho vybírat e-koloběžku 

  • Maximální nosnost - při výběru koloběžky se zaměřte na to, kolik koloběžka unese. Dětské koloběžky zvládnou nejčastěji hmotnost kolem 20-50 kg. E-koloběžky pro dospělé si pak poradí i s váhou od 100 do 250 kg. 
  • Maximální dojezd - kolik toho s koloběžkou najezdíte na jedno nabití závisí na kapacitě baterky a maximální dojezdu. E-koloběžky nabízí dojezd v řádu desítek kilometrů na jedno nabití. Většinou narazíte na e-koloběžky s dojezdem od 20 do 100 km. 
  • Výkon motoru - výkon motoru ovlivňuje, jakou rychlostí se na elektrické koloběžce zvládnete pohybovat. Většina e-koloběžek zvládne vyvinout rychlost od 20 do 60 km/h

Elektrokola: Pomocník do města i terénu 

E-koloběžka s menšími kolečky si poradí hlavně s městským prostředím, ale elektrokolo můžete vytáhnout i do náročného terénu do přírody.

Pokud se vám nechce šlapat do kopců, ale toužíte po horských vyhlídkách, pak jsou elektrokola ideální parťák na výlety. 

Horská elektrokola si poradí i s náročnými výšlapy, zatímco vy se sotva zapotíte. Na jedno nabití s vámi urazí až 145 km. 

Elektrokola jsou ideální parťáci pro všechny, kdo chtějí zůstat aktivní i přes slabší fyzickou kondici nebo stoupající věk. Městská elektrokola zase oceníte nejen ve chvíli, kdy se chcete dostat pohodlně do práce a zároveň se nechcete zpotit před důležitou schůzkou. 

Elektro mobilta: Objevte e-skútry, e-boardy a další elektrická vozítka 

Kromě e-koloběžek a elektrokol se mrkněte také na další praktická elektrická vozítka. Najdete tady třeba elektrické skútry, e-boardy nebo jednokolky

Příslušenství pro elektrokola 

Nezapomínejte na praktické příslušenství a doplňky, které vám budou na cestách hodit. Samozřejmostí je helma, která vás ochrání v případě pádu. Mrkněte ale i na další pomocníky jako jsou:

Rukavice
Zvonky

Nosiče

Pumpičky
Světla
Brašny
Vozíky