Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V

Vestavná trouba s mikrovlnami Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V v bílém provedení má kompaktní rozměry. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 1000 W. Nabízí gril a mikrovlnné funkce. Trouba disponuje zámkem, vícejazyčným displejem, možností nastavení oblíbených programů, 28 automatickými recepty, akustickým signálem, minutkou a mnohým dalším. Ovládání je elektronické, zajištěné je pomocí LCD displeje a dotykového panelu. Celkový vnitřní objem vestavné trouby s mikrovlnami činí 46 l. Vnitřní povrch je z hladkého smaltu. Dvířka jsou výklopná. Na dotek zůstávají vždy chladná. K dispozici má vestavná trouba i praktickou dětskou pojistku. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stoprocentní výsledek za polovinu času

Pokrmy hotové za polovinu času, než vyžaduje tradiční trouba. Vestavná trouba Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V s mikrovlnami je kompaktní trouba, která spojuje přednosti klasického a mikrovlnného ohřevu, takže představuje rychlejší cestu ke skvělým pokrmům. Výkon této kompaktní trouby je srovnatelný s výrazně většími modely, umožní vám vařit, grilovat, ohřívat či rozmrazovat pokrmy. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 1000 W. K dispozici je i praktická dětská pojistka. Objem trouby činí 46 litrů. Vestavná trouba s mikrovlnami vám nabízí široké využití. K dipsozici má gril, automatické programy, základní nastavení i oblíbené programy.

Funkce mikrovlnné trouby:

  •     Mikrovlnná trouba: vytváří teplotu přímo v pokrmu. Tuto funkci využijete zejména k ohřívání pokrmů, nápojů, rozmrazování masa, ovoce a také k vaření zeleniny nebo pečení ryb.
  •     Kombinovaná funkce: používá se především pro ovládání kombinace pečicí funkce a mikrovlnné trouby. Je ideální pro vaření jídel s kratší dobou přípravy nebo pro grilování.
  •     Rychlý start: je využitelný k zapnutí funkce mikrovlnné trouby jedním stiskem. Využívá při tom vysoký výkon mikrovlnné trouby po dobu 30 sekund.

Gril a mikrovlnná trouba pro rychlé výsledky

Vestavná trouba s mikrovlnami vybavená grilem je rychlým a jednoduchým pomocníkem pro přípravu většiny vašich oblíbených jídel. Kromě toho, že můžete dělat vše, co v tradiční mikrovlnné troubě, přidaná funkce grilu přináší do vaší kuchyně ještě více možností.

LCD displej doprovází přípravou

Praktický a elegantní LCD displej bude vašim průvodcem při vaření vynikajících jídel. Navolte pokrm a trouba za vás sama nastaví čas a teplotu přípravy. Díky němu dosáhnete zaručeně dokonalých výsledků.

Rozmrazte vaše jídlo

Zapomněli jste rozmrazit maso? Žádný problém. Vaše zmrazené potraviny budou díky funkci rozmrazení hotové skutečně rychle. Stačí už jen vybrat funkci rozmrazení a mikrovlnka začne rozmrazovat váš pokrm, přičemž zachová chuť i texturu.

Chladná dvířka

Díky speciálnímu bezpečnému povrchu zůstává vnější strana dvířek trouby relativně chladná na dotek, proto je manipulace s dvířky za každých okolností bezpečná. Dvířka jsou navíc vybavena trojitým sklem.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celk.vn.kapacita trouby 46 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 2000 W
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 2

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 56,7 cm
Hmotnosť: 35 Kg

Obsah balení

Obsah balení: drátěná chrom.mřížka

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Počet funkcí: 2

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 46 L
Celkový výkon trouby: 2000 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 944066630

Všechny parametry

Recenze Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V