Elektrokoloběžky

Jako první nadchla děti a vzápětí se do ní zbláznili i dospělí. Ano, řeč je o elektrické koloběžce. Je to ideální dopravní prostředek po městě, vyhnete se dopravní zácpě a nebudete se muset tlačit v přeplněné tramvaji. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si i vy svou elektrickou koloběžku!

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Red bull
Značka

Zobrazujeme 2 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Red Bull Take-Up

Red Bull TAKE-UP (1)

Výprodej

E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 10 Ah, Maximální dojezd: 35 km, Výkon motoru: 500 W, Max.…


16 990 Kč 15 988 Kč

Red Bull Turbo

Red Bull TURBO (1)

Výprodej

E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 12 Ah, Maximální dojezd: 45 km, Výkon motoru: 500 W, Max.…


16 990 Kč 16 988 Kč

O kategorii

Elektrická koloběžka, která je ta nejlepší?

Jak vybrat tu nejlepší elektrokoloběžku? Nejprve si promyslete, jak často budete svou elektrickou koloběžku používat. Poté se zaměřte na výkon koloběžky, berte také v potaz to, jestli potřebujete, aby byla koloběžka skladná (a mohli ji tak občas vzít i do autobusu nebo tramvaje).

Při výběru nezapomeňte zohlednit i svou váhu, protože čím těžší jste, tím větší výkon by měla koloběžka mít. Výkon elektrokoloběžky také ovlivňuje akceleraci a schopnost držet vyvinutou rychlost i do kopce. Pokud tedy bydlíte v kopcích, zvolte raději elektrickou koloběžku s vyšším výkonem.

Popřemýšlejte o tom, na jakou vzdálenost budete elektrickou koloběžku využívat, abyste zvolili dostatečnou kapacitu baterie. A zaměřte se i na maximální nosnost koloběžky – do celkové hmotnosti, kterou může koloběžka vést, počítejte i hmotnost zavazadla, se kterým budete na koloběžce jezdit! Podle toho pak zvolte elektrokoloběžku:

Nejoblíbenější elektrokoloběžky podle našich zákazníků:

Elektrická koloběžka pro dospělé vs. elektrická koloběžka pro děti

Elektrokoloběžky podle nosnosti ještě dělíme na elektrické koloběžky pro dospělé a na elektrické koloběžky pro děti. Koloběžky pro děti mají maximální nosnost zhruba do 70 kg a také nejsou schopné vyvinout stejnou rychlost jako verze pro dospělé.

A pokud hledáte elektrokoloběžku pro seniory, zvolte speciální elektrokoloběžky se sedátkem.

TIP: Elektrokoloběžka vám nevyhovuje? Zkuste se poohlédnout po elektrokole. Do města se vám bude hodit městské elektrokolo, na výlety s rodinou zase využijete horské elektrokolo.