Cestovní konvice Zobrazit popis

Chystáte se na chalupu nebo chcete objet kus světa v obytném autě? Cestovní konvice vám poskytne o chlup větší komfort, ať už jste kdekoliv. Horkou vodu na zalití kávy, čaje nebo třeba polévky získáte za pár vteřin. Navíc díky skladné velikosti konvice ji můžete vzít skutečně kamkoliv, aniž by vám zabírala zbytečně moc místa. Vyberte si tu svou a vyrazte vstříc novým dobrodružstvím.

Produkty

Na chatu i do karavanu: Výhody cestovní konvice

Při cestování se hraje o každý kousek úložného místa navíc, proto záleží například i na velikosti rychlovarné konvice. Nenechte se ale zmást, to, že jsou cestovní rychlovarné konvice o poznání menší než ty, které máme běžně doma, neznamená, že jsou méně výkonné. 

Cestovní rychlovarná konvice Russell Hobbs Adventure Mini zvládne ohřát vodu na jeden šálek čaje za pouhých 55 sekund. Cestovním konvicím nechybí ani ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí základna otočná o 360°.

K některým rychlovarným cestovním konvicím navíc získáte praktické balení, které zahrnuje plastové šálky, lžičky a malou nádobku na cukr a kávu.

Jakou cestovní konvici vybrat?

Při výběru cestovní konvice se zaměřte nejen na vzhled, ale také na příkon. Ten má vliv na to, za jak dlouho se voda uvaří, a je potřeba, aby zásuvka byla na tento příkon vhodná.

Sehnat můžete jak cestovní konvice s příkonem 600-1000 W, tak i cestovní konvice s příkonem 1900-2400 W. Vybírat můžete také podle materiálu, ze kterého je konvice vyrobena. Vybrat si můžete z plastu, titanu, nerezu, ale i skla. Cestování vám může usnadnit také malá lednice do karavanu nebo cestovní lednice do auta, díky které vám potraviny vydrží čerstvé.

A pokud si bez čerstvého espressa neumíte představit své ráno, nezapomeňte do obytného vozu přibalit také kapslový kávovar, který vám připraví váš oblíbený kávový nápoj během pár vteřin.